Jakie biuro podatkowe wybrać

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:clap: :play: :right: :think: :blink: :eeee: :hand: :pinokio: :nonono: :pray: :shhh: :whatme: :saynothing: :mouthclosed: :nope: :letmethink: :wallcrush: :fiufiufiu: :king: :ninja: :wacko: :love: :D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek: :angel: :clap: :crazy: :eh: :problem: :shh: :shifty: :sick: :silent: :think: :thumbdown: :thumbup: :wave: :wtf:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Jakie biuro podatkowe wybrać

Re: Jakie biuro podatkowe wybrać

autor: mango33 » 27 lut 2019 14:55

Z własnego doświadczenia mogę polecić biuro Capital Audyt, świetna współpraca z profesjonalnym personelem, który ma odpowiednie kwalifikacje i kompetencje, aby skutecznie prowadzić nasze sprawy :)

Re: Jakie biuro podatkowe wybrać

autor: Krzysztof Kozłowski » 12 lut 2019 12:59

Moim zdaniem warto skorzystać z pomocy specjalistów dlatego wszystkie sprawy księgowe powierzam Rachmistrzowie.pl

Re: Jakie biuro podatkowe wybrać

autor: mamunia » 07 lut 2019 12:55

Sami sobie prowadzicie ksiegowosc firmy? Wiem, ze biuro rachunkowe EIDO oferuje pomoc w ksiegowosci. Tacy specjalisci z doswiadczeniem oferuja pomoc w calkowitym prowadzeniu ksiegowosci. Jak bedziemy miec dokumenty online to firma oferuje za darmo system magazynowy.

Re: Jakie biuro podatkowe wybrać

autor: olina788 » 11 sty 2019 16:55

Czy ktoś z Was tutaj prowadzi może biuro rachunkowe? Bo jesli tak, to mam dla Was fajne oprogramowanie, dzięki któremu załatwicie sobie wszystko szybciej i łatwiej. Polecam Wam sprawdzić stronę, bo dzięki niej MojeBiuro24 stworzyło bardzo fajne narzędzia do pracy dla księgowych.

Re: Jakie biuro podatkowe wybrać

autor: KasiaKasiunia » 08 sty 2019 13:03

jeżeli chodzi o biuro rachunkowe to my od lat współpracujemy z rachmistrzowie.pl ogarniają wszystkie nasze bieżące sprawy a ostatnio pomogli nam w uzyskaniu dotacji na rozwój firmy

Re: Jakie biuro podatkowe wybrać

autor: Chylon » 30 gru 2018 12:42

Nasza firma w Warszawie zdecydowała się na nawiązanie współpracy z biurem rachunkowym Akro. Zdecydowanie był to właściwy wybór! Usprawnili naszą księgowość, prowadzą księgi, deklaracje podatkowe zus. Zdecydowanie polecam!

Re: Jakie biuro podatkowe wybrać

autor: danka33 » 27 gru 2018 17:20

Nam w tej kwestii pomaga biuro rachunkowe Capital Audyt, prowadzą naszą księgowość i dbają o sprawy podatkowe.

Re: Jakie biuro podatkowe wybrać

autor: zosia » 12 gru 2018 23:33

Moim zdaniem najwazniejsze jest to, żeby przed podjęciem współpracy z biurem sprawdzić jak wygląda ich styl pracy, na jakich programach pracują, jak wygląda komunikacja z klientem. Najlepiej jakby biuro rachunkowe miało takie oprogramowanie w chmurze, dzięki temu komunikacja z biurem jest szybsza, sprawniejsza. Moim zdaniem to dobra opcja.

Re: Jakie biuro podatkowe wybrać

autor: yokoyoko » 27 lis 2018 01:05

Nas obsługuje krakowskie biuro BMBK. Ich usługi charakteryzuje profesjonalizm, rzetelność i fachowe podejście do klienta. Obsługa kadrowo płacowa , oferowana przez nich to prawdziwy profesjonalizm!

Re: Jakie biuro podatkowe wybrać

autor: Chylon » 26 lis 2018 16:34

A skąd jesteś? Jeśli mówimy o Łodzi to zalecam do nawiązania współpracy z biurem Compo System. Usługi rachunkowe to dla nich pestka a co najważniejsze wykonują je w sprawdzony i solidny sposób. Ewidencja podatkowa, wszelkie rozliczenia, prowadzenie ksiąg podatkowych - pełen profesjonalizm.

Na górę