Organizacja konferencji

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:clap: :play: :right: :think: :blink: :eeee: :hand: :pinokio: :nonono: :pray: :shhh: :whatme: :saynothing: :mouthclosed: :nope: :letmethink: :wallcrush: :fiufiufiu: :king: :ninja: :wacko: :love: :D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek: :angel: :clap: :crazy: :eh: :problem: :shh: :shifty: :sick: :silent: :think: :thumbdown: :thumbup: :wave: :wtf:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Organizacja konferencji

Re: Organizacja konferencji

autor: s.jelonek » 24 sty 2020 20:49

My przy ostatniej konferencji organizowanej w firmie korzystaliśmy z usług firmy Multiwizja, bardzo profesjonalne podejście, świetny sprzęt, wspaniała i kompetentna obsługa.

Re: Organizacja konferencji

autor: teresaoros » 27 lis 2019 17:34

Tutaj hotel lord zorganizujecie fajną konferencję czy bankiet. Wiem bo w tym hotelu moja firma organizowała właśnie coś podobnego i byliśmy zadowoleni z całości. Mają dobrego szefa kuchni, jedzenie jest smaczne, zdrowe, byłem pod wrażeniem. No i sama obsługa bardzo profesjonalna, widać że zależy im na swoich gościach.

Re: Organizacja konferencji

autor: Larissa » 20 lis 2019 00:42

My w firmie ostatnio organizowaliśmy konferencję we Wrocławiu, znaleźliśmy świetny do tego hotel, który miał bardzo nowoczesną salę konferencyjną i fachową obsługę.

Re: Organizacja konferencji

autor: Chylon » 19 paź 2019 15:19

Przy organizacji konferencji musisz przede wszystkim zadbać o właściwą salę, w której odbędzie się event. My zdecydowaliśmy się na to, co do zaoferowania miał Hotel Vulcan. Udostępniona sala świetnie nadała się do zorganizowania firmowego spotkania. Dobrze je wspominamy.

Re: Organizacja konferencji

autor: graz84 » 25 wrz 2019 19:20

Jak idzie o multimedia i tego typu właśnie sprzęt konferencyjny, to ja polecam firmę Multiwizja. Są naprawdę mega! Efekt WOW z nimi gwarantowany :) Znają się na tym, mają nowoczesny sprzęt i ludzi, którzy mają pomysły i umiejętności. Zdecydowanie warto się do nich zwrócić.

Re: Organizacja konferencji

autor: AbiUbu » 26 lip 2019 12:42

Nie ma obecnie konferencji, na której obyłoby się bez prezentacji multimedialnych. A skoro tak, to warto mieć na czym taką imprezkę wyświetlić.

Re: Organizacja konferencji

autor: bigota32 » 22 cze 2019 17:03

Sprzęt na konferencje najlepiej chyba wypożyczyć? Po co kupować, jeśli się nie jest agencją eventową? Zazwyczaj są to drogie systemy, a dodatkowo używa się ich okazjonalnie. My wypożyczamy sprzęt wraz z obsługą i sprawdza się to super :)

Re: Organizacja konferencji

autor: yokoyoko » 13 maja 2019 22:11

Nalezy zacząć od znalezienia odpowiedniego miejsca na konferencję. A reszta z górki! Najważniejsze, aby było to miejsce, które przypasuje uczestnikom. Kolejna sprawa, sala powinna być wyposażona jak najlepiej w materiały multimedialne. Co tu dużo mówić, w naszym przypadku Borowy Dwór spisał się znakomicie!

Re: Organizacja konferencji

autor: narcyzja » 28 kwie 2019 23:33

Polecam CI również zakup urządzeń audio, dzięki którym każda osoba z osobna która weźmie udział w twojej konferencji dobrze i wyraźnie usłyszy każde twoje słowo. Na pewno warto będzie się nad tym zastanowić jak najszybciej. Jest to świetne rozwiazanie dla każdego kto chce prowadzić dobre konferencje.

Re: Organizacja konferencji

autor: lana52 » 11 kwie 2019 15:57

Na organizację konferencji warto jest wybrać hotel który będzie profesjonalnie podchodził do sprawy. Ja mam dobre doświadczenia z tym hotel lord. Organizowałam tam firmową konferencję i bardzo dobrze nam się współpracowało. Mają dobre jedzenie, pokoje są schludne, sam hotel ma wysoki standard.

Na górę