Kasa fiskalna na targach

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:clap: :play: :right: :think: :blink: :eeee: :hand: :pinokio: :nonono: :pray: :shhh: :whatme: :saynothing: :mouthclosed: :nope: :letmethink: :wallcrush: :fiufiufiu: :king: :ninja: :wacko: :love: :D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek: :angel: :clap: :crazy: :eh: :problem: :shh: :shifty: :sick: :silent: :think: :thumbdown: :thumbup: :wave: :wtf:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Kasa fiskalna na targach

Re: Kasa fiskalna na targach

autor: weronisia1 » 26 lut 2019 17:25

Jeśli ktoś jeszcze nie kupił kasy fiskalnej polecam kasyfiskalne.org.

Re: Kasa fiskalna na targach

autor: ress » 27 paź 2017 15:34

Na targach można spotkać takie nowoczesne rozwiązania jak monitor dotykowy, więc warto to też przemyśleć i nie spać, kiedy konkurencja działa. ;)

Re: Kasa fiskalna na targach

autor: Katerina21 » 26 sie 2017 10:29

Bez wątpienia taki sprzęt na targach to podstawa. Przy czym jednak moim zdaniem powinniśmy zatroszczyć się o to, aby nasze stoisko odpowiednio się prezentowało, a jednocześnie `przyciągało wzrok.

Re: Kasa fiskalna na targach

autor: biedroska » 22 sie 2017 15:22

Trzeba mieć kasę fiskalną także na takich targach, a ja mam pytanie na jakich programach pracujecie? Bo się sama zastanawiam, czy ten subiekt będzie dobry?

Re: Kasa fiskalna na targach

autor: Tymoteusz1 » 19 wrz 2016 22:20

Czasem po prostu trzeba zainwestować w takie narzędzia i tego się nie obejdzie. W takich sytuacjach polecam Wam szczególnie zajrzeć na kasiarze.pl, bo to dobry dostawca kas fiskalnych, ale nie tylko. Myślę, że ta oferta idealnie odpowiada na Wasze potrzeby.

Re: Kasa fiskalna na targach

autor: Kaja11 » 18 wrz 2016 00:34

Od siebie mogę polecić najlepsze kasy fiskalne . Swoją kupiłam na intermarket.com.pl, ponieważ mają porzadny sprzęt który się nie zacina. Polecam

Re: Kasa fiskalna na targach

autor: matyy » 31 lip 2016 20:17

Sa teraz przeciez male, mobilne kasy , np Drukarka fiskalna DEON E - nie mowcie, ze nie fajna? Idealna np na takie targi.

Re: Kasa fiskalna na targach

autor: Marta38 » 23 lip 2016 14:27

Jeżeli jest taki wymóg, to po prostu musisz mieć taką kasę. Uważam, że nie ma co przesadzać i inwestować w bardzo drogie systemy.

Re: Kasa fiskalna na targach

autor: RenuJi » 30 cze 2016 22:57

Dokładnie. Trzeba się dostosować do obecnie panujących norm prawnych i zabrać ze sobą kasę fiskalną. Na szczęście dziś dostęp do produktów tego rodzaju nie jest w żaden sposób utrudniony i śmiało można kupić.

Re: Kasa fiskalna na targach

autor: Anielica » 22 lis 2015 13:23

Niestety ale obecnie prawo nakłada obowiązek posiadania kasy fiskalnej praktycznie na każdego sprzedawcę

Na górę