Remont domu a gruz

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:clap: :play: :right: :think: :blink: :eeee: :hand: :pinokio: :nonono: :pray: :shhh: :whatme: :saynothing: :mouthclosed: :nope: :letmethink: :wallcrush: :fiufiufiu: :king: :ninja: :wacko: :love: :D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek: :angel: :clap: :crazy: :eh: :problem: :shh: :shifty: :sick: :silent: :think: :thumbdown: :thumbup: :wave: :wtf:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Remont domu a gruz

Re: Remont domu a gruz

autor: sanderka70 » 26 lis 2019 21:27

Niestety jest tego strasznie dużo, więc na pewno przyda się zsyp do gruzu, sami kupiliśmy taki, bardzo ułatwił nam pracę przy remoncie i uporządkowaniu po jego skończeniu.

Re: Remont domu a gruz

autor: Tymoteusz1 » 21 lis 2019 22:48

Jasne, że tak Przecież jeśli chodzi o takie remonty, to zawsze powinniście podchodzić do tego na poważnie. Na szczęście dzisiaj jesteście w stanie uzyskać tego typu kontenery. To istotna kwestia, nie zapominajcie o tym.

Re: Remont domu a gruz

autor: PodnoSimy » 14 cze 2019 08:35

Jeśli remontujesz mieszkanie w bloku, na wyższych piętrach, to mogą się przydać podnośniki koszowe, aby w łatwiejszy sposób móc się pozbyć tego gruzu.

Re: Remont domu a gruz

autor: RafalM » 19 maja 2019 14:22

Jeśli chodzi o ten temat to polecam redskip. Jak się budowałem to sam korzystałem z ich usług. Wywożą zarówno gruz, jak i inne śmieci po remoncie. Szybko i tanio.

Re: Remont domu a gruz

autor: narcyzja » 25 kwie 2019 12:01

Kontenery może podstawić wam firma klin.waw.pl. Jak jesteście z Wawy albo okolic. Ja akurat tutaj mieszkam to dysponuję tym namiarem. Opłaca się ich wynająć. Są terminowi i spranie klientów obsługują.

Re: Remont domu a gruz

autor: Miranda » 25 kwie 2019 11:46

Przy generalnych remontach może powstać bardzo dużo odpadów w tym własnie gruzu. Tego typu "śmieci" nie można wyrzucić do śmietnika dlatego konieczne jest zamówienie firmy, która zajmie się odpadami. W Krakowie wywóz gruzu oferuje ekipa z DPR. Działają szybko i sprawnie, pozostawiając porządek w mieszkaniu czy domu. DPR zajmuje się także wynajmem kontenerów na gruz - jeśli nie macie gdzie przechowywać gruzu podczas remontu to pomyślcie o wynajęciu takiego kontenera.

Re: Remont domu a gruz

autor: Romka111 » 15 kwie 2019 11:10

Kinders44 pisze:
22 lut 2016 10:08
Witam, czy ktoś z Was korzystał z kontenerów na gruz?
Ja korzystałam z usług firmy Eko Logis i uważam, że był to strzał w dziesiątkę. Jestem kobietą, więc mam prawo nie znać się na kontenerach, a Eko Logis ma ich w ofercie naprawdę sporo. Doradzili, wytłumaczyli, pomogli wybrać. A ja nie miałam problemu z poremontowymi odpadami.

Re: Remont domu a gruz

autor: edwinP » 10 kwie 2019 21:25

W łódzkim specjalizuje się w tym firma Sawogruz. Działają szybko i sprawnie, pilnują terminów i mają według mnie korzystne ceny. Zajmują się również wyburzeniami i rozbiórkami, także warto sobie ich zapamiętać.

Re: Remont domu a gruz

autor: mamunia » 26 mar 2019 13:20

Sami sobie robiliście remont swojego domu? Jak wam się to udało? Na pewno sporo zaoszczędzimy, jak sami się za to weźmiemy, ale musimy wiedzieć, jak to zrobić.

Re: Remont domu a gruz

autor: ZamowMariana.pl » 26 mar 2019 12:32

Zanim się zdecydujesz, co wybrać, sprawdź ile gruzu przyjmuje PSZOK za darmo. W niektórych gminach są limity i trzeba dopłacać. Czasami wynajęcie firmy, jest tańsze, a na pewno wygodniejsze. Często można negocjować ceny, dlatego nie patrz tylko na cenniki na stronie, a po prostu podzwoń.

Na górę