Przegląd auta

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:clap: :play: :right: :think: :blink: :eeee: :hand: :pinokio: :nonono: :pray: :shhh: :whatme: :saynothing: :mouthclosed: :nope: :letmethink: :wallcrush: :fiufiufiu: :king: :ninja: :wacko: :love: :D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek: :angel: :clap: :crazy: :eh: :problem: :shh: :shifty: :sick: :silent: :think: :thumbdown: :thumbup: :wave: :wtf:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Przegląd auta

Re: Przegląd auta

autor: Julietta20 » 21 paź 2019 12:17

W takim razie polecam Motozeg z Gliwic, ja zawsze do nich jeżdżę, kiedy mam problem z autem albo jakieś wątpliwości. Nie mają ukrytych kosztów, nie naciągają na dodatkowe usługi itp. Są rzetelni, w swoich szeregach mają prawdziwych fachowców. Wszystko wytłumaczą i wyjaśnią. Korzystają z nowoczesnych metod diagnostycznych, więc szybko i sprawnie wyszukują usterki oraz skutecznie je usuwają. Moje auto dzięki nim działa bez zarzutu i mam pewność, że sprawdzili wszystko dokładnie.

Re: Przegląd auta

autor: Mannia » 20 sie 2019 09:44

Stacja kontroli pojazdów – KROS – Konstantynów Łódzki wykonała dla nas ostatnio solidny przegląd. Właśnie tego było nam trzeba, gdyż jak się okazało - było kilak usterek, które potrzebowały naprawy. Ale się udało, a pojazd znów porusza się po drodze.

Re: Przegląd auta

autor: zofialipska » 05 mar 2019 15:41

Ja mam Volvo z salonu w Katowicach i co roku na przegląd jeżdżę do nich. W serwisie mają doświadczonych pracowników a nie takich z przypadku.

Re: przeglad auta

autor: sikorka » 29 sty 2019 11:23

Napisz jakie masz auto, ja ze swoim focusem zawsze jeżdże do aso. Jakoś mam największe przekonanie do takich autoryzowanych serwisów, mam kilka średnio przyjemnych doświadczeń z mechanikami a odkąd jeżdżę do aso nie ma problemu.

Re: przeglad auta

autor: tomcio988 » 28 sty 2019 15:32

Wiele rzeczy sprawdzić możesz sobie również sam bez wyjeżdżania do mechanika ;) Oczywiście jeśli kupiłeś jakieś autko zrób sobie gruntowny przegląd i niech CI ktoś powie co jest dobre, a co do roboty. Z tego co czytałem szczególnie ważne jest również jak dbamy o autko, czyli o tym by wymieniać filterki ;) Kosztują niewiele, a pozwalają uchronić od wielu usterek ;)

Przegląd auta

autor: młoda26 » 28 sty 2019 11:02

Obchodzi mnie przegląd techniczny samochodów. Tylko taki na maksa solidny. Moje auto posiada swoje lata. Natomiast co sekundę coś nawala i się uszkadza.

Na górę