Prezent dla mamy lub teściowej

…ale może w tym szaleństwie jest metoda?
JuloRyba

Re: Prezent dla mamy lub teściowej

Post autor: JuloRyba » 10 lut 2017 14:00

ja ostatnio kupiłam odu haftowane lniane obrusy. Były przeszczzęsliwe. Ale za jeden płaciłam ponad 300 zł...

Roberto

Post autor: Roberto » 22 lut 2017 00:03

Jak dla mamy to kwiaty, dla teściowej też kwiaty, ale te z rodzaju kaktusowatych.

tetrus
Kontakt:

Post autor: tetrus » 27 lut 2017 10:52

Jestem zwolenniczką prezentu "coś na słodko". Teściowa zawsze jest zadowolona z bombonierki, dużej czekolady, a na imieniny z pięknego tortu z dedykacją.

Awatar użytkownika
justysia77

Post autor: justysia77 » 22 mar 2017 19:23

Ja mamie chciałam na 60 urodziny kupić perły... Kiedyś bardzo jej się perły podobały, ale zawsze miała ważniejsze wydatki i w końcu ich się nie dorobiła. A to takie okrągłe urodziny, chciałabym, żeby prezent był wyjątkowy.
Znalazłam taki artykuł, jak powinno się kupować perły i okazuje się, że dokupienie czegoś później w podobnym odcieniu perły jest trudne...
Uważacie, że lepiej kupić jednak cały komplet od razu, czy tylko np kolczyki, których z niczym nie kompletować? Poradźcie ;)

Katerina21

Post autor: Katerina21 » 01 wrz 2017 08:59

Jeżeli mówimy tutaj o prezencie na urodziny, według mnie bardzo fajną opcją może tutaj okazać się takie małe przyjęcie niespodzianka i powiem Wam szczerze, że sama z takiego nietypowego upominku byłabym bardzo zadowolona:).

MayThai
Kontakt:

Post autor: MayThai » 13 lis 2017 09:51

Przyjęcie niespodzianka powinno ucieszyć każdego, jednak taka uroczystość nie powinna się odbyć bez wręczenia prezentów. Ciekawą, a zarazem bezpieczną opcją, która z pewnością przypadnie do gustu czy to mamie czy teściowej jest masaż. Warto wybrać coś z olejkami aromatycznymi lub kompresami ziołowymi. Masaż tajski dla seniorów, to łagodniejsza forma klasycznego zabiegu, dlatego jest polecana w szczególności osobom starszym.
Masaż tajski - May Thai Massage Kraków

Chylon

Post autor: Chylon » 02 kwie 2018 12:26

Myślę, że to odpowiednia pora aby pomyśleć o nagrobku dla teściowej. Jak wiadomo, różnie to bywa w sędziwym wieku, dlatego należy być przygotowanym na wszelkie sytuacje. Z pewnością jest to doskonały pomysł na prezent. Ja sprawiłem nagrobek mojej teściowej, była zadowolona z tego prezentu. Wykonali oni fenomenalny nagrobek, zdecydowanie ukłon w stronę kamieniarza się należy!

Mannia

Post autor: Mannia » 16 maja 2018 22:52

Ja postawiłem na bukiet kwiatów. Odpowiednio skomponowany jest pomysłem idealnym na prezent! Sama się na tym zbytnio nie znam, dlatego zgłosiłam się do Studia Florystycznego. To właśnie tam stworzono bukiet idealny!

justyna2585

Post autor: justyna2585 » 21 maja 2018 13:50

Teraz na dzień Matki kupuję perfumy dla Mamy i Teściowej .Czasami jakiś krem i kwiaty.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Szalone pomysły...”