Jak zmienić życie?

…co o tym sądzicie, czy macie jakieś doświadczenia z tym biznesem?
aldonaxx

Re: Jak zmienić życie?

Post autor: aldonaxx » 10 sie 2015 14:27

Znajome po załamaniach nerwowych, depresjach... zazwyczaj zaczynały od poukładania życia rodzinnego. zmiany mebli i wystroju wnętrz. Taki był początek. Później gdy dom ogarnęły to zabierały się za pracę. Tam zazwyczaj poznawały nowe osoby i jakoś leciało.
Koleżanka po rozwodzie, np. wszystkie nowe meble wywaliła i kupiła takie białe- http://meblezych.pl
Powiedziała, że jej to bardzo pomogło wrócić do normalnego życia :-/

pepitka

Post autor: pepitka » 10 sie 2015 15:21

Coś w tym jest bo znajoma po śmierci męża nawet zastawę wymieniła. To chyba taka forma terapii dla osób po przejściach wrócić do "normalności".
Przyznam, że taka wymiana wyszła jaj na dobre. Jej wnętrza to prawdziwe działa sztuki, a ona sama po metamorfozie wygląda znacznie korzystniej.
Co jednak nie trwało krótko, bo jakieś 3 lata :-/

Freddy

Post autor: Freddy » 20 sie 2015 18:35

Przede wszystkim trzeba mieć jasno określone cele i do nich dążyć. Do zmian potrzeba czasami duzo odwagi ale warto :) Ja mam zamiar w końcu solidnie zabrać sie za swoje zdrowie. Czeka mnie kilka wizyt u róznych lekarzy i zrobienie badań. Myśle, że to miejsce jest odpowiednie medipartner.pl/nasze-placowki. Usługi na najwyższym poziomie i oprócz lekarzy internistów są tu lekarze różnych specjalności. Nie będę musiała biegać po paru przychodniach.

Atena

Post autor: Atena » 17 gru 2015 15:35

Właśnie mnie też przyszło do głowy, że własna firma mogłaby jej pomóc i z tego co opisujesz to wydaje mi się, że idealnym dla niej zajęciem mogłoby być przedszkole albo dom opieki, bo to zajęcia które wymagają przede wszystkim empatii, a na taką wygląda mi Twoja znajoma.

Coldi

Post autor: Coldi » 24 gru 2015 00:07

To prawda firma może zmienić nasze życie. W końcu będąc na swoim możemy się czuć pewniej. Jednak firma nie jest prosta w prowadzeniu. Trzeba ją odpowiednio wypromować no i czasem przyda się skorzystać z takiej usługi która pomoże nam wdrożyć nowe produkty.

Marta38

Post autor: Marta38 » 19 maja 2016 22:23

Sprawa z pozoru wydaje się banalnie prosta. Wystarczy podjąć decyzję i zacząć zmieniać życie każdego dnia. Jednak w praktyce często trudniej to zastosować i dlatego warto korzystać z usług takich coachów http://twojcel.eu/psycholog-gdynia/ Wytwarzają oni specjalne środowisko, które pomaga wzrastać i się rozwijać.

Bluedy

Post autor: Bluedy » 20 maja 2016 08:38

Według mnie musi mieć odpowiednią motywację. Może właśnie dlatego, że jej się dobrze powodzi to nie ma chęci do działania.

regulamin

Post autor: regulamin » 23 maja 2016 05:56

może warto skorzystać z usług jakiegoś psychologa?

RenuJi

Post autor: RenuJi » 07 cze 2016 05:15

Na pewno pomoc psychologa w takim przypadku będzie bardzo wskazana. Kiedy już wpadniemy w dołek psychiczny, często nie jesteśmy w stanie sobie poradzić z tą sytuacją, dlatego też warto skorzystać z takiej opcji jak chociażby psychoterapia przez skype. Dzwoniąc pod numer 22 299 11 22 , można umówić się na taką konsultację za pośrednictwem skype, w najlepszej warszawskiej klinice, gdzie pracuje wielu fantastycznych lekarzy psychologów i jestem przekonana, że w PscyhoMedic będą w stanie pomóc dosłownie każdemu.

Euroopson

Post autor: Euroopson » 07 cze 2016 12:15

Całe życie opiera się na celach. Trzeba ciągle stawiać sobie nowe wyzwania i wtedy życie ma sens, mamy odpowiednią motywację.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Myślę o... (tutaj Twój pomysł na biznes)”