meble do biura

Powiedz to głośno... będziemy Cię wspierać!
yvette

Re: meble do biura

Post autor: yvette » 18 wrz 2016 16:49

nina_ky pisze:Najważniejsze jest krzesło, musi być ergonomiczne. Szczególnie jeśli przesiaduje się na nim osiem godzin dziennie.
To prawda, wygodne i ergonomiczne krzesło to podstawa! U nas w biurze mamy bardzo wygodne fotele, a ostatnio zamówiłam równie komfortowe krzesło obrotowe do domu, bo jednak często pracuję też w domu. Kupiłam przez internet, w sklepie 10chairs.pl, zdecydowanie polecam ten sklep, bo mają super wybór i rozsądne ceny :)

Awatar użytkownika
anniee

Post autor: anniee » 19 wrz 2016 09:21

Biuro może być urządzone skromnie ale powinno się w nim znaleźć biurko, wygodny fotel oraz regał na książki czy dokumenty. Ja w swojej firmie posiadam taki regał i idealnie spełnia swoje zadanie, fajnie komponuje się z moich odrestaurowanym biurkiem z lat 50.

Hokus

Post autor: Hokus » 21 wrz 2016 12:32

Na onemarket.pl zajrzyj.

Inatka93

Post autor: Inatka93 » 27 lis 2017 17:38

A szukałaś tak po prostu na Google? Naprawdę można natrafić na perełki przy użyciu zwykłej wyszukiwarki. Niedawno sama szukałam mebli do gabinetu i nie miałam większego kłopotu ze znalezieniem odpowiednich dla siebie mebli, nie tylko krzeseł ;) . Jeśli mogę Ci coś doradzić, to rozważ każde krzesło pod względem wysokości, głębokości, regulacji zagłówka i innych elementów, a także pod względem wysokości biurka. Wygoda to podstawa, a za wysokie krzesło sprawi, że i tak nie będzie Ci wygodnie. Powodzenia.!

jadwigaa87

Post autor: jadwigaa87 » 19 gru 2017 11:42

Meble do biura powinny być funkcjonalne i komfortowe, ale i w miarę estetyczne. Dla oszczędności mogą być używane, łatwo takie znaleźć w sieci, czasami pojawiają się na aukcjach używane meble do biura, ale w bardzo ładnym stanie.

Dariax90x

Post autor: Dariax90x » 19 gru 2017 11:52

Przede wszystkim Meble powinny być funkcjonalne i pasować do konkretnych pomieszczeń , wyglądasz oczywiście też się liczy bo świadczy o danej firmie

Elizka

Post autor: Elizka » 29 gru 2017 17:10

Ja obecnie szukam solidnych biurek do mojego biura. Chodzi o wytrzymałość i funkcjonalność. Natknęłam się na oferte sklepu tego polskiego producenta mebli > urokdrewna.pl/biurka Naturalne drewno zapewnia o wysokiej jakości mebla i sprawia, że praca przy drewnianym biurku jest dużo przyjemniejsza. Warto zwrócić uwagę na szeroki blat biurka, który pozwoli na ustawienie na nim komputera oraz swobodną pracę. Mimo kuszącej oferty chciałabym poznać opinie innych ? Cena wydaje się opłacalna zważywszy na jakość mebla, ale jak wy sądzicie ?

izabela44

Post autor: izabela44 » 31 sty 2018 13:22

Zależy w jakim stylu jest urządzane biuro i jaki ma charakter. Wiele firm stara się stworzyć przyjazne, domowe wnętrza. A w takich sprawdzają się narożniki, stoliki kawowe itp. Także biuro, jak zresztą każde inne wnętrze, warto urządzać "pod siebie".

kasia8603

Post autor: kasia8603 » 15 lut 2018 15:34

Fajne rozwiązanie z tym narożnikiem, ale na to trzeba mieć dużo miejsca :) Ja niestety biuro mam dość male i mieszczą się w sumie am tylko niezbędne rzeczy, ale jak ty masz dużą powierzchnie to zobacz sobie ofertę tego sklepu mikomal.pl, bo możesz tam naprawdę wybrać sobie sporo fajnych rzeczy biurowych i urządzić biuro w pięknym stylu :)

Dżej89

Post autor: Dżej89 » 19 lut 2018 13:27

Z tego co widziałam to Biuro i Meble B.M. mają świetne propozycje mebli biurowych i nie tylko... Właśnie szukam czegoś odpowiedniego dla siebie i bardzo spodobały mi się ich fotele biurowe, sami zobaczcie biuroimeble.com.pl/oferta/krzesla_i_fotele . Nie tylko prezentują się świetnie, ale również widać że są naprawdę wygodne. Ponieważ przypuszczam, że będę spędzać długie godziny w biurze bardzo ważny jest dla mnie odpowiedni komfort. Dlatego myślę, że postawię na ich ofertę.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Cele na ten tydzień”