Administrator biznesmamy.pl na Facebook

Problemy, błędy i sugestie związane z działaniem forum.
Biznestata

Administrator biznesmamy.pl na Facebook

Post autor: Biznestata » 03 maja 2017 11:41

Trochę to dla mnie dziwna sprawa, ale nie mam kontaktu z administratorem strony biznesmamy.pl na Facebook. Kupując to forum właściciel mi powiedział, że on nie jest administratorem. Widocznie to jakoś mu uciekło, sam nie wiem, jak to się stało, że tak własnie jest. Mam pytanie, czy mógłbym jako właściciel tej strony dołączyć do administrowania Facebookiem tej strony. W tej chwili nie mam żadnego wpływu na to co się na Facebooku dzieje. Strona stroną a Facebook jest jakby obok. Mam prośbę, może ktoś wie, kto jest administratorem, a może administrator się sam ujawni. Napisałem do niego na Facebook zapytanie, czy mogę też stać się jednym z administratorów. Zobaczymy, może dostanę odpowiedź. Na tą chwilę cisza.
Biznes

puszysta

Re: Administrator biznesmamy.pl na Facebook

Post autor: puszysta » 06 maja 2017 18:17

Trochę ta strona na fejsie jest zaniedbana. Ostatnio sporadyczne wpisy, a szkoda.

Ramona34

Post autor: Ramona34 » 21 maja 2017 11:56

Zajrzałam tam, nic się specjalnego nie dzieje, jednak administrator żyje, bo raz na jakiś czas coś dodaje. Dobrze by się stało, żeby była jakaś korelacja między tym tutaj a Fejsem.

Tytus

Post autor: Tytus » 28 maja 2017 11:47

Może lepiej nową stronę założyć i dać sobie spokój z tą starą. Czasami tak lepiej, odpuścić i koniec.

puszysta

Post autor: puszysta » 11 lip 2017 15:07

Ja bym się starała jakoś dogadać. Dwa profile to trochę za dużo, po co się rozdrabniać, zamiast łączyć siły.

Kitkux
Kontakt:

Post autor: Kitkux » 07 lis 2017 16:51

I co z tą stroną na fejsie?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmowy o forum”