Propozycja na wakacje

Nie objęte powyższymi kategoriami.
mamazosi

Re: Propozycja na wakacje

Post autor: mamazosi » 08 kwie 2018 12:55

My też już szukamy miejscówki na wakacje i bardzo podoba nam się ten hotel zamek Janów Podlaski.
Zobacz sobie jakie piękne mają pokoje i ile atrakcji i dla dzieci i dla dorosłych!
Dla nas najważniejszy jest basen więc super, że jest na miejscu!

monika8934

Post autor: monika8934 » 11 kwie 2018 01:55

My z mężem w tym roku mamy w planach jakąś wycieczkę objazdową, ale troszkę dalej i w nieznane rejony. Zerknijcie sobie na ofertę takich wycieczek na stronie podrozeirejsy.pl, to zrozumiecie, o czym mówię. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem i uda nam się zdecydować.

Wiewiórka

Post autor: Wiewiórka » 11 kwie 2018 08:11

Miejsc na spędzenie wakacji może być wiele, a w Polsce na pewno nie brakuje ciekawostek i interesujących miejscowości. Formy spędzania wakacji też mogą być różne, np. przed odkrywanie historii, czy aktywne wycieczki. Czytałam o nekropoliach, nie takich zwykłych cmentarzach, a takich z wiekową historią.

Zuzkaa

Post autor: Zuzkaa » 21 kwie 2018 15:37

My na te wakacje mamy zaplanowany sierpniowy wyjazd do Radawy, bacówka radawa spa :) znajomi byli i bardzo polecają, obiekt jest dostosowany do rodzin z dziećmi także maluchy na pewno nie będą się nudzić :)

Koraa

Post autor: Koraa » 22 kwie 2018 18:09

A co myślicie o wyprawie motocyklowej do Gruzji? Ja zawsze o tym marzyłam jednak nie miałam wcześniej okazji by jechać. Teraz mam możliwości i nawet ciekawą ofertę :) Sporo na ich temat czytałam i jestem pod ogromnym wrażeniem tego jak to jest wszystko zorganizowane. Dlatego myślę o wyjeździe właśnie z nimi :)

kawiorek88
Kontakt:

Post autor: kawiorek88 » 23 kwie 2018 11:10

Najlepsze miejsce na spędzenie urlopu i wakacji nad morzem. Domki nad morzem Solar, blisko Ustronia Morskiego.

mamazosi

Post autor: mamazosi » 19 maja 2018 12:48

Wiesz co na wakacje też można jeździć w Polsce.
Ja na przykład lubię to miejsce hotel Poniatowski.
Idealnie nadaje się na taki krótki wypad gdy chcemy coś pozwiedzać, trochę się rozerwać
i odpocząć.
W tym roku też wybieramy się do Warszawy więc na pewno taka informacja Wam się przyda, w którym hotelu najlepiej spać:)

Suzana

Post autor: Suzana » 04 cze 2018 10:42

Ja też bardzo lubię jeździć na wakacje w Polskę. Przede wszystkim dlatego, że jest taniej niż za granicą, a równie fajnie. Teraz wybieramy się do Kudowy Zdroju, gdzie mamy zamiar spędzić bardzo fajny tydzień w hotelu verde montana. Mają tam strefę wellness, więc na pewno wypoczniemy.

visiton
Kontakt:

Post autor: visiton » 06 cze 2018 19:21

Ja jestem zdania, że w Polsce jest jeszcze mnóstwo do zobaczenia i zanim zdecyduję się wyjechać gdzieś w "ciepłe kraje" to najpierw chciałabym zobaczyć wszystkie części naszego pięknego kraju. Mamy szlaki zamków gotyckich, mamy muzea, parki rozrywki (idealne na wypoczynek z dziećmi!). Ostatnio na dzień dziecka, Energylandia miała po prostu REWELACYJNE atrakcje i wcale nie było jakoś szczególnie drogo. Byłam tam przypadkiem przejazdem ale namówiłam męża żebyśmy zostali dłużej. Od razu postanowiłam się z nimi skontaktować i zaproponować wspólpracę przy moim projekcie - Visiton.pl gdzie gromadzę pomysły na urlop w Polsce, zarówno z dzieckiem jak i w gronie przyjaciół(ek) :-)

Salomona

Post autor: Salomona » 13 cze 2018 13:06

ja wybieram się nad morze tylko mam drobny problem, bo okazało się, że nie zapakujemy się do auta :| syn zaczyna chodzić więc musimy zabrać chodzik, poza tym jeszcze inne "graty" więc słabo to widzę... Czytałam gdzieś, że można wypozyczyć takie bagażniki samochodowe o różnej pojemności. Jak myślicie, czy to dobra opcja? Taki bagażnik jest stabilny? Nie spadnie pod wpływem podmuchów wiatru czy od szybkiej jazdy?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne ciekawe strony”