Propozycja na wakacje

Nie objęte powyższymi kategoriami.
SzalonaMama

Re: Propozycja na wakacje

Post autor: SzalonaMama » 08 lut 2018 20:24

Jezeli szukasz ciekawego miejsca na wakacje to koniecznie osrodek Jozefow. Bardzo fajny ośrodek w Polsce :) Moja mama była tutaj z koleżankami z pracy i wybawiły się za wszystkie czasy. Bardzo sobie chwali ten ośrodek i namawia mnie żebym również się tam wybrała :)

Koraa

Post autor: Koraa » 15 lut 2018 15:21

A co proponujecie jeżeli chodzi o wycieczki dla seniorów i tanie wczasy dla seniora? Zależy mi na czymś na prawdę fajnym dla osób 65+ . Może mi coś polecicie? Jakieś wycieczki fakultatywne, albo coś co pozwoli im się mega zrelaksować.

Suzana

Post autor: Suzana » 08 mar 2018 09:24

Bardzo miło wspominam wczasy w Kudowie Zdroju, gdzie jest dużo fajnych miejsc do zwiedzania. Zatrzymaliśmy się tam w hotelu verde montana. Bardzo fajny i klimatyczny hotel, gdzie mozna wspaniale odpocząć.

Elizka

Post autor: Elizka » 12 mar 2018 21:40

Ja w tym roku szukam czegoś spokojnego, gdzie będę mogła odpocząć. Zależy mi też na cenie, więc wybór dość ograniczony, ale takie domki całoroczne nad jeziorem to świetny pomysł. Mają ogrzewanie, bieżącą wodę, sporą powierzchnię, kuchnię i właściwie wszystko co niezbędne. Jak za taką cenę to warto skorzystać, tym bardziej, że są to domki znajdujące się tuż nad jeziorem. Niedaleko można łowić ryby, które też są świetną formą spędzania czasu w zacisznym miejscu.

Tymoteusz1

Post autor: Tymoteusz1 » 25 mar 2018 15:53

A co myślicie o podróżowaniem kamperem? Mi się ta wizja bardzo podoba i szczerze mówiąc liczę na to, że w końcu się uda. Teraz są dostępne takie systemy od Camp Plus, że nikt nie musi się przejmować o niedogodności związane z takimi podróżami. Zresztą sami pomyślcie, jakie niesamowite daje to perspektywy :)

wgaziee

Post autor: wgaziee » 25 mar 2018 18:23

Ja w tym roku najpewniej spędzę tydzień wakacji u siostry w Londynie :)

ellasssaa8
Kontakt:

Post autor: ellasssaa8 » 26 mar 2018 18:17

A może wakacje w Polsce? Nie trudno jest znaleźć na przykład jakiś dobry Hotel w centrum Krakowa. Ja w zeszłym roku nocowałam w Hotel Secesja i bardzo miło wspominam pobyt. Bardzo elegancki hotel z przemiła obsługą, który moim zdaniem warto odwiedzić!

Suzana

Post autor: Suzana » 29 mar 2018 11:12

Bardzo fajnie jest też w Kudowie Zdroju i mozna tam pojechać z dziećmi, bo jest co robić. MOżecie się zatrzymać w hotelu verde montana, gdzie maja całą strefę wellness przeznaczoną dla gości.

monika8934

Post autor: monika8934 » 30 mar 2018 01:58

Propozycji jest całe mnóstwo. Najlepiej jak wejdziesz sobie na stronę podrozeirejsy.pl i tam coś poszukasz. Ja zawsze jestem zadowolona z ich wakacji, ponieważ wszystko jest dobrze zorganizowane. Mam nadzieję, że jeśli się zdecydujesz, to Tobie również oferta i całe wakacje się spodobają.

Chylon

Post autor: Chylon » 30 mar 2018 12:35

Polecam zwiedzić trójmiasto! Osobiście uważam, iż nie ma bardziej klimatycznego miasta w Polsce. W szczególności ogromne wrażenie zrobił na mnie Gdańsk w którym to zamieszkiwaliśmy. Może to kwestia apartamentu Uno, który wynajmowaliśmy? Niezwykle komfortowe warunki wraz z solidnym wyposażeniem sprawiły, że nocleg w bardzo pozytywny sposób wpłynął na charakter wyjazdu. Nie ulega wątpliwości, iż kolejny wyjazd spędzimy również tam. :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne ciekawe strony”