Gdzie pytac o kredyt

…czyli sposoby na dodatkowy zastrzyk gotówki.
forumowiczka

Re: Gdzie pytac o kredyt

Post autor: forumowiczka » 22 paź 2014 14:30

Pamiętajcie, że UE oferuje mikropożyczki na preferencyjnych warunkach. To świetna opcja, jednak tylko dla osób, które dopiero zakładają działalność. Funkcjonujące już firmy mogą się starać o dofinansowanie na innowacje. Jeśli macie jakiś oryginalny pomysł, to warto próbować :)

Sunsin

Post autor: Sunsin » 23 paź 2014 15:09

zaurro pisze:Na pewno wygodniejsze niż pisanie do ludzi i czekanie kiedy odpiszą itp. Trzeba trochę poświęcić czasu zanim się weźmie kredyt bo łatwo jest wziąć ale korzystny dla nas trudno bo jednak trzeba patrzeć na rzeczywistą stopę oprocentowania którą podają malutkim druczkiem.
No taka jest praktyka banków, dlatego warto się zapytać kogoś kto w temacie jest obeznany, szczególnie jeśli chcemy wziąć większą kwotę. Jest sporo dobry miejsc w sieci, gdzie bezpłatnie Ci pomogą wybrać odpowiedni kredyt.
Kwestia w tym, żeby się troszkę zaangażować i opisać dobrze swój problem, a nie tylko zadać pytanie jaki kredyt. Wtedy ludzie mogą mieć gdzieś, żeby na takie pytanie odpowiadać. Takie moje zdanie.

monique
Kontakt:

Post autor: monique » 21 lis 2014 12:43

Polecam zapytać w urzedzie pracy, na skierowano do fundacji udzielającej kredyty ze wsparciem unijnym.

Nie mylić z kredytami oferowanymi przez idea bank, tylko właśnie pytać w urzędzie gdzie można uzyskać tego typu wsparcie.

W nasyzm przypadku ta fundacja oferuje kredyty dla przedsiębiorców (ona obsługuje jedynie lubelskie) do 100 tys zlotych, bardzo latwo go uzyskac bez zbednych formalnosci. Oprocentowanie chyba 5 % na max 5 lat.

Keira

Post autor: Keira » 26 lis 2014 11:24

Warto dowiadywać się o kredyt w różnych miejscach , są różne porównywarki ale nie wiem czy na bieżąco pokazują aktualne oferty banków. Spotkałam ostatnio znajomą która wzięła małą pożyczkę w pocztowym. Powiedziała mi że jest zadowolona z oprocentowania i okresu spłaty, dla mnie najważniejsze żeby to były sprawdzone banki a nie jakieś chwilówki.

Santek.N

Post autor: Santek.N » 01 gru 2014 20:52

W Monetto forum o kredytach i pożyczkach masz odpowiednie działy i w zależności jaki kredyt Ciebie interesuje pytaj tam. Tutaj każdy może Ci powiedziec, że kiedyś coś brał i było ok, albo nie, ale w większości pewnie te opinie będą nic nie warte bo takich pożyczek już nie ma. Zresztą teraz banki się stale przejmują, więc też nie wiadomo jaki bank jest obecny, a jaki nie.

Zuzanna321

Post autor: Zuzanna321 » 13 sty 2015 22:33

Jak się jest osobą bezrobotną to najlepiej skorzystać z Urzędu Pracy. Każdy Urząd na swojej stronie ma informacje na ten temat. W przypadku jeżeli ma się grupę inwalidzką, kwoty związane z dofinansowaniem są większe. W przypadku jeżeli już się prowadzi działalność najlepiej udać się wg. mnie do swojego banku i porozmawiać. Do mnie bank bez przerwy dzwoni i oferuje mi nowy kredyt. To jest tak, że jak widzą, że są wpływy na konto, to się sami odzywają z nowymi propozycjami. Pytanie czy w danej chwili potrzebujemy kredytu? Jeżeli tak, to trzeba rozważyć propozycję i brać.

kreatynka

Post autor: kreatynka » 14 sty 2015 11:16

Przy wyborze kredytu najlepiej poradzić się specjalistów. Jest wiele forów tematycznych, na których specjaliści udzielają darmowych porad.

just12345

Post autor: just12345 » 14 sty 2015 13:01

Jesteśmy firmą o ugruntowanej renomie.Zajmujemy się całym spectrum kredytów, poprzez kredyty gotówkowe, hipoteczne, jak i firmowe. Każdy z naszych klientów jest traktowany indywidualnie, co pozwala na sprawną i wysokiej jakości obsługę. Zostaliśmy wyróżnieni na rynku finansowym. Pomagamy również osobom pracującym za granicą.
Masz problemy z kredytem hipotecznym bądź gotówkowym, skontaktuj się z naszym doradcą.

Król Kredyty
Telefon: 600 231 869
e-mail: malgosia@krolkredyty.pl

just12345

Post autor: just12345 » 14 sty 2015 14:29

Jesteśmy firmą o ugruntowanej renomie.Zajmujemy się całym spectrum kredytów, poprzez kredyty gotówkowe, hipoteczne, jak i firmowe. Każdy z naszych klientów jest traktowany indywidualnie, co pozwala na sprawną i wysokiej jakości obsługę. Zostaliśmy wyróżnieni na rynku finansowym. Pomagamy również osobom pracującym za granicą.
Masz problemy z kredytem hipotecznym bądź gotówkowym, skontaktuj się z naszym doradcą.

Król Kredyty
Telefon: 600 231 869
e-mail: malgosia@krolkredyty.pl

forryt

Post autor: forryt » 31 sty 2015 12:06

Odbyliśmy kilka rozmów z doradcami finansowymi i żadna Nas nie "usatysfakcjonowała". Żaden nie odpowiedział "w pełni" na Nasze pytanie. Nie tracimy optymizmu, ale o kredytach mieszkaniowych, hipotecznych wiemy coraz więcej. Pod uwagę bierzemy kredyt w EURO.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jak uzyskać dofinansowanie”