no własnie chętnie posłucham jak to zrobić

…jak być wysoko w wyszukiwarkach.
wika

Re: no własnie chętnie posłucham jak to zrobić

Post autor: wika » 12 gru 2014 09:20

Jeśli ktoś zna się trochę na pozycjonowaniu i nie chce zatrudniać do tego profesjonalistów to radzę zajrzeć na sklep.siteseo.pl. Można tam znaleźć mnóstwo linków, z których można skorzystać. Ja zrobiła sobie listę stron z dostępnych tam linków na których chcę pozycjonować mój sklep i mam zamiar skorzystać z niej w najbliższym czasie.

bella91

Post autor: bella91 » 06 kwie 2015 18:27

Jakoś nie przekonuje mnie samodzielne pozycjonowanie jeśli ktoś ma małą wiedzę. Lepiej zlecić to profesjonalistom :) Poza pozycjonowaniem warto pomyśleć też o reklamie na portalach społecznościowych. Z tego co wiem ta firma fbagent.pl zajmuje się prowadzeniem profili na fb i widzą jak pozyskać naturalne lajki. Myślę, że warto promować się na tych portalach bo ostatnio zyskały bardzo na popularności.

Awatar użytkownika
BusinessWeb

Post autor: BusinessWeb » 20 kwie 2015 07:59

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą firmy BusinessWeb.
Znamy się na pozycjonowaniu jak mało kto i dokładamy wszelkich starań aby nasi klienci byli zadowoleni.
Naszą ofertę kierujemy do małych firm w których się specjalizujemy. Zapewniamy klientom pełne wsparcie jeśli chodzi o działania marketingowe i staramy się aby działania przyniosły jak największe zwroty.

wika

Post autor: wika » 17 lip 2015 05:49

Jeśli nie wiesz jak wypromować swoja firmę to może zgłoś się do is-pl.eu? Zajmują się od wielu lat reklamą i marketingiem. Moga ci doradzić jaka forma reklamy będzie dla ciebie najodpowiedniejsza i pomoga się wybić. Nie da się ukryć, że od reklamy sporo zależy.

Aprilka07
Kontakt:

Post autor: Aprilka07 » 16 lis 2015 15:00

Ja osobiście uważam, że oczywiście część rzeczy jesteśmy w stanie zrobić sami. Ale szybciej i lepiej zrobią to osoby, które siedzą w temacie dłużej. Dlatego często dużo lepszym pomysłem jest zaufanie firmie, która się tym zajmują. Jasne, że są lepsze i gorsze agencje - warto rozwiać swoje wątpliwości na spotkaniu na żywo ;)

malg_les

Post autor: malg_les » 30 lis 2016 09:37

Ogólnie reklama w internecie składa się przede wszystkim z widoczności w wyszukiwarce. Najpopularniejszą jest oczywiście Google. Można w niej być na dwa sposoby za pomocą wyników naturalnych (pozycjonowanie) lub po prawej stronie w wyszukiwarce (Adwords). Jeszcze jedną ze skutecznych form reklamy są social media (Facebook). Ale ogólnie uważam, że reklamując się za pomocą tych trzech form można osiągnąć sukces w internecie czyli po prostu być widocznym dla klientów.

Bella

Post autor: Bella » 07 cze 2017 13:21

Wniosek trzeba być zawsze aktywnym i za dużo nie spać. Odpowiadać na pytania, tak, żeby było wszędzie pełno. Najlepiej jak nad stroną pracuje grupa ludzi, wówczas jest znacznie łatwiej.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozycjonowanie stron”