Większy ruch na stronie a pozycja w google?

…jak być wysoko w wyszukiwarkach.
Scannerka
Kontakt:

Re: Większy ruch na stronie a pozycja w google?

Post autor: Scannerka » 28 gru 2015 13:01

Nie, większy ruch nie wpływa na pozycję w Google. Natomiast to Google wpływa na większy ruch. :D

jadzia

Post autor: jadzia » 07 sty 2016 21:05

Ja zleciłam pozycjonowanie mojej strony internetowej firmie. Jako mama 2-letniego urwisa nie ogarnęłabym tego sama.. A tu dobry efekt za niewielkie pieniądze ;)

Jarkowa
Kontakt:

Post autor: Jarkowa » 12 sty 2016 13:03

Haha, Scannerka dobra rozkmina. ;) Oczywiście prawdziwe, ale fajny cytat nawet z tego wyszedł, hah. ;]

kwiat_lotosu

Post autor: kwiat_lotosu » 22 sty 2016 10:00

W zasadzie większy ruch wpływa na pozycję. Google analizuje zainteresowanie naszą stroną, im większy ruch na niej tym bardziej prawdopodobne, że strona którą posiadamy ma znaczenie dla danego tematu a co za tym idzie zdobywa wyższą pozycję.

Awatar użytkownika
kluber3

Post autor: kluber3 » 04 lut 2016 00:26

Można też samemu spróbować się pobawić w pozycjonowanie.
Ambicją sięgamy wyżej nieba, ale los nasz jest cieńszy od papieru.

Sosii

Post autor: Sosii » 05 lut 2016 09:43

kwiat_lotosu pisze:W zasadzie większy ruch wpływa na pozycję. Google analizuje zainteresowanie naszą stroną, im większy ruch na niej tym bardziej prawdopodobne, że strona którą posiadamy ma znaczenie dla danego tematu a co za tym idzie zdobywa wyższą pozycję.
Szczerze wątpię, ale nie wiem, nie znam algorytmu Google.

Meega

Post autor: Meega » 08 lut 2016 08:55

Różne są pogłoski. :) Mi też się wydaje, że raczej nie, natomiast to chyba było by nawet dobre, ale z drugiej strony ciężko byłoby się wybić nowym stronką. :)

Krakowianka

Post autor: Krakowianka » 11 lut 2017 17:04

Mi się wydaje, że warto zainwestować w reklamę na innych stronach, ale takich na które wchodzi dużo ludzi. Kiedyś zainwestowałam w coś takiego i w ciągu kilku dni miałam 100 procent więcej wchodzących.

forumowiczka

Post autor: forumowiczka » 14 lut 2017 14:31

Sunsin pisze:Czy to jest prawdziwa teza, że większy ruch na stronie automatycznie poprawia naszą pozycję w google, a więc jest swojego rodzaju pozycjonowaniem samym w sobie? Ostatnio taką informację wyczytałem na stronie Traffic Network i jeśli byłaby to prawda chętnie bym wykupił taką usługę jako uzupełnienie pozycjonowania. Tym bardziej, że finansowo jest to dużo mniejszy koszt.
Najbardziej liczą się mocne linki do strony. Do tego optymalizacja kodu, no i treści - niezduplikowane, unikalne, wartościowe. Szczególnie, że duży ruch na stronie wcale nie musi się przekładać na zarobki, bo mogą na stronę trafiać przypadkowe osoby, które opuszczą ją po kilku sekundach. W pozycjonowaniu o to nie chodzi. Pozycjonowanie ma zapewnić wartościowe wejścia, czyli użytkowników, którzy mogą być zainteresowani skorzystaniem z Twoich usług (bo np. wyszukiwały konkretnej frazy w wyszukiwarce).

opiekunka

Post autor: opiekunka » 18 mar 2017 10:18

Tam myślę, że może powracający użytkownicy wpływają na lepszą pozycję w google. Jak jednorazowo ktoś wejdzie to zapewne nie ma znaczenia.
Biznes forum

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozycjonowanie stron”