Reklama na lokalnym rynku

…czyli jak wypromować swój biznes.
banerowa

Re: Reklama na lokalnym rynku

Post autor: banerowa » 26 sty 2018 11:18

Sama prowadzę kawiarnię w małej miejscowości i najlepszą formą reklamy są dla mnie parasole gastronomiczne . Są widoczne już z daleka, co przyciąga jeszcze więcej klientów ;)

karolinka
Kontakt:

Post autor: karolinka » 08 lut 2018 14:55

A może tak trochę nietypowo i menu jako katalog? Mi było by miło taki mieć. Ulotki to trochę przereklamowane i nie zwraca uwagi klienta. A taki ładny katalog na pewno będzie poprawiał wizerunek.

Karotka

Post autor: Karotka » 13 lut 2018 17:01

Zaskakuje mnie bardzo duży wybór różnych gadżetów dlatego cieżko jest się zdecydować na coś konkretnego.Z tego co udało mi się zauważyć to tutaj taniegadzety.pl, mają bardzo duży wybór gadżetów i przystepnych cenach. Sama gdy dostane coś od jakiejś firmy to lepiej na nią patrzę

Inatka93

Post autor: Inatka93 » 19 lut 2018 16:36

W małym mieście czy na obrzeżach większego przyda się jak najbardziej reklama w postaci ulotki, a także jakiegoś plakatu, myślę, że drukarnia i introligatornia Reprotechnika będzie idealna do tego celu. Mają doświadczenie, istnieją na rynku już od jakiegoś czasu i korzystają z nowoczesnych rozwiązań. Warto z nimi spróbować, nie zawiedziecie się.

Elizka

Post autor: Elizka » 19 lut 2018 19:21

Jeśli chodzi o rynek lokalny to słyszałam, że bardzo skuteczne są takie gadżety, które na prawdę przyciągają klientów. Jeśli produkt jest dobry to sukces gwarantowany !

hiphop12

Post autor: hiphop12 » 23 lut 2018 15:43

Osobiście uważam, że najlepszym pomysłem będzie umieszczenie tego typu reklamy w mocno uwidocznionym miejscu w Waszym miasteczku. Jednak to nie wszystko! Koniecznie zadbaj o to, aby reklama sama w sobie była bardzo charakterystyczna i widoczna. Podświetlenie to jest to, na przykład wykonali dla mnie bardzo porządną, podświetloną tablicę reklamową. Umieszczona w centrum miasteczka okazała się istnym wabikiem na nowych klientów. :)

Suzana

Post autor: Suzana » 04 mar 2018 17:17

No jeżeli chodzi o reklamę na lokalnym rynku to fajnie dbać o to, żeby ci klienci, którzy do nas raz przyszli wracali i oni też swoim znajomym dalej szepnęli o nas dobre słówko, fajnie na pewno wszelkiego rodzaju karty rabatowe się sprawdzają, bloczki do pieczątek, gdzie uzbieranie jakiejś ilości daje zniżkę- proste a działa, koszt też niewielki bo pieczątki grosze kosztują

monika8934

Post autor: monika8934 » 10 kwie 2018 01:46

Zdecydowanie w takim wypadku reklama druk roll up lub ulotki. Jeśli chodzi o reklamę lokalną sprawdzają się najlepiej, bo najwięcej osób na szybko może sprawdzić naszą ofertę. Jeśli chodzi o wydruk takiej reklamy, to szczególnie warto zerknąć na drukarnię A3extra, która wszystko super dla nas stworzy.

rutkowskamonika

Post autor: rutkowskamonika » 23 kwie 2018 02:32

Reklama na rynku lokalnym rządzi się swoimi prawami. Zarówno treść reklamy jak i kanały komunikacji z potencjalnymi klientami są zależnie od tego jaka jest lokalna społeczność. Firma działająca na rynku lokalnym powinna w reklamie poruszać problemy, którymi żyje społeczność lokalna. Bardzo skuteczna może być reklama selektywna kierowana tylko do społeczności lokalnej. Najskuteczniejsza moim zdaniem jest reklama na Facebooku. Aby dobrze ją dopasować warto poprosić o to agencję https://qualitymedia.pl/reklama-na-facebooku/.

Miranda

Post autor: Miranda » 13 maja 2018 16:35

hmm lokalny rynek - czyli wreczanie potencjalnym klientom jakis gadzetow czy ulotek, tak? Oklepane notesy lub kalendarzyki - to juz nie te czasy...a co powiecie na karty? Tak, spersonalizowane karty pod dana firme? Tak, jest cos takiego - spojrzcie: http://www.fabryka-kart.eu/produkty-reklamowe/ - niezle, prawda? Mozna samemu wymyslec rewers i awers, kolory, a nawet ksztalt. Na pewno jest to dobra i oryginalna forma reklamy firmy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Marketing i reklama”