Reklama w e-biznesie

…czyli jak wypromować swój biznes.
anja87

Re: Reklama w e-biznesie

Post autor: anja87 » 20 paź 2017 13:38

pozycjonowanie to niestety bardzo żmudny proces i nie trwa on tydzień. To systematyczna praca nad stroną, kodem i optymalizacją. Ja sama teraz kończe robić swoją stronę i utknełam na semantyce kodu. W ten weekend muszę to ogarnąć, mam juz nawet info jak to zrobić, teraz tylko muszę wszystko wypoprawiac. a nie bardzo wiem jak to w wordpresie zrobić :)

mamaja

Post autor: mamaja » 23 paź 2017 18:30

Jak widać skutecznych sposobów na reklamę w sieci jest wiele. Dobrze jest skorzystać z profesjonalnej pomocy agencji interaktywnych, które na co dzień zajmują się marketingiem internetowym. Ciekawą ofertę ma Promotraffic - kampanie reklamowe, usługi SEO, audyty czy content marketing. Najważniejsze to być dobrze widocznym w sieci :)

malla

Post autor: malla » 31 paź 2017 20:57

wszystko o czym wspominacie ma ogromne znaczenie ale ja nie zapominałabym też o odpowiednim doborze słów kluczowych, wtedy nasza oferta będzie dużo lepiej widoczna w sieci :) Ja sama korzystam z pomocy agencji w tym zakresie. Widzę już efekty a to ma dla mnie najważniejsze znaczenie :)

KasiaKasiunia

Post autor: KasiaKasiunia » 13 lis 2017 13:40

zgadzam się że sposobów na reklamę w sieci jest wiele. Ważne jest żeby informacja o firmie dotarła do klientów. Dlatego reklamę w sieci trzeba robić z głową całościowo patrząc na to zagadnienie.

mamaja

Post autor: mamaja » 20 lis 2017 11:59

Obecnie każde reklamowanie powinno zacząć się od stworzenia profesjonalnej i użytecznej strony internetowej. Musi ona też być dostępna dla klientów.Jeżeli nie znamy się na tworzeniu takich stron to specjaliści nam w tym pomogą.

Inatka93

Post autor: Inatka93 » 22 lis 2017 10:02

Moim zdaniem wystarczy przejść się do agencji reklamowej i już, oni Ci wszystko powiedzą. To nie te czasy, że wszystko trzeba samemu robić, choć to oczywiście kosztuje. Teraz są firmy dosłownie od wszystkiego. Mój mąż na przykład rozważa umowę dotyczącą procesów o optymalizacji procesów i obiegu dokumentów,. Mógłby sam to zrobić, ale woli zapłacić komuś i wdrożyć kompletny system, niż szukać dziury w obecnym systemie i ją łatać. To samo dotyczy Ciebie. Nie musisz przecież zaraz umowy podpisać ;)

ela677

Post autor: ela677 » 25 lis 2017 19:40

Warto zgłosić się do fabrykamarketingu.pl w celu przeprowadzenia kampani SEM. Kampania SEM jest elementem płatnych kampanii mediowych odpowiadającym za promocję w wyszukiwarce w formie linków sponsorowanych i reklam produktowych. To daje bardzo dobre efekty.

ewelline

Post autor: ewelline » 27 lis 2017 17:22

Biznestata pisze:
03 lip 2017 21:20
Jak powinna wyglądać skuteczna reklama w e-biznesie. Trzeba taką reklamę zaplanować, może wiecie jak? Są specjaliści, którzy na ten temat wiedzą więcej, może warto ich posłuchać, ja w każdym razie chętnie posłucham, bo wydaje mi się, że niewiele jeszcze wiem.
Tak samo jak ja, ale uczę się. Wiem, że GroupOne ma w tym spore doświadczenie. Prezesem jest Marek Żołędziowski - warto sobie o nim trochę poczytać, dowiedzieć się więcej

kawiorek88
Kontakt:

Post autor: kawiorek88 » 10 sty 2018 15:15

Jeśli chcesz naprawdę profesjonalną i dobrze zaprojektowaną stronę WWW to polecam przejrzeć ofertę http://tanio-strony-internetowe.pl/

ODPOWIEDZ

Wróć do „Marketing i reklama”