Szkolenia

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
Coldi

Szkolenia

Post autor: Coldi » 29 paź 2017 21:17

Jak często chodzicie na szkolenia? Szkolicie się z różnych dziedzin czy skupiacie się tylko na tematach dotyczących waszej pracy? Ja zastanawiam się na ich projektgamma.pl/szkolenia-otwarte/sprzedazowe szkoleniem ze sprzedaży. Myślę, że może i się to przydać w przyszłości. Jakie szkolenia polecacie mi jeszcze?

gosh

Re: Szkolenia

Post autor: gosh » 06 lis 2017 14:24

Świetny pomysł z tym szkoleniem. Ile kosztuje?

malla

Post autor: malla » 06 lis 2017 18:00

A co powiecie na projekt gmcpoland.pl. To takie symulacje biznesowe, przeznaczone dla studentów lub pracowników dużych firm. Tworzy się zespoły, które wspólnie zarządzają swoją firmą w sieci. Korzyści jest sporo, więcej szczegółów znajdziecie na stronie.

foxi

Post autor: foxi » 06 lis 2017 20:00

Swego czasu bardzo dużo czasu firma, w której pracuję poświęcała na szkolenia. Ostatnio zauważyliśmy ,że trend się trochę zmienił. O co chodzi firma wysyła na szkolenia swoich ludzi ale są to szkolenia na trenerów. Tam nasi pracownicy nabywają umiejętności do prowadzenia szkoleń wewnątrz naszej firmy.Trzeba przyznać ,że oszczędnością są przeogromne ,a efekt końcowy podobny.

zdetka

Post autor: zdetka » 11 lis 2017 16:17

Ja planuję zrobić sobie w niedalekiej przyszłości szkolenia laboratoryjne w bnt sigma, ponieważ słyszałam że to liderzy na rynku. W swojej ofercie poza tradycyjną formą szkoleń, mają również wideokonferecje hd - a to pasuje mi najbardziej. Już się nie mogę doczekać :)

elabarbara

Post autor: elabarbara » 15 lis 2017 11:34

Szkolenie są potrzebne, a niekiedy nawet niezbędne, ale nie wszystkie, jedynie te, które mogą przynieść konkretne efekty. Ja zamierzam zapisać sie na szkolenie dla fizjoterapeutów- rehakursy.pl. Dzięki temu szkoleniu zdobędę dużo cennych porad od osób, które robią to na co dzień. Moim zdaniem warto zainwestować w dobre szkolenie i się rozwijać.

aldonka34

Post autor: aldonka34 » 15 lis 2017 23:31

Na szkolenia chodzę średnio raz w miesiącu. Jeszcze nigdy się nie zawiodłam po szkoleniu, wiem, że jest to konieczna inwestycja, która zaowocuje w przyszłości. Aktualnie korzystam z oferty grupy Most Wanted. W grudniu wybieram się na szkolenie dot. prawa pracy w Warszawie.

Wiewiórka

Post autor: Wiewiórka » 17 lis 2017 09:52

Szkolenia są potrzebne i ważne, dlatego warto jest o nich pamiętać i co więcej brać w nich udział i poszerzać swoją widzę i umiejętności, by jeszcze lepiej pracować i odnajdować się na rynku.

Dżej89

Post autor: Dżej89 » 23 lis 2017 16:09

Świetną sprawą jest również szkoła dla trenerów. Sama mam w planach udać się na taki kurs, daje on możliwość prowadzenia własnych szkoleń. Z tego co wiem otrzymamy na nim wszelkie niezbędne materiały m.in. przewodnik po świecie trenera, dowiemy się jak zachowywać się podczas gdy ktoś z grup nie chce na przykład współpracować itp. Jak dla mnie super w szczególności, że kurs jest w korzystnej cenie.

Clary084

Post autor: Clary084 » 05 gru 2017 19:10

Według mnie zawsze warto jest uczestniczyć w różnego rodzaju szkoleniach, które podnoszą kwalifikacje. Widziałam bardzo fajną ofertę na szkolenie, którego tematyką będzie - szacowanie niepewności pomiaru i powiem szczerze, że to bardzo by mi się przydało w pracy. Wykonujemy różnego rodzaju pomiary i taka wiedza na pewno by mi ułatwiła przygotowywanie metodyki badań oraz interpretację uzyskanych wyników. Szczególnie to jest fajne dla tych, którzy tak jak ja przeprowadzają różnego analizy chemiczne, w których pomiar zawsze może być obarczony niepewnością.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”