Gdzie na wakacje?

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
samba45

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: samba45 » 04 wrz 2017 20:40

Wakacje jeszcze przede mną, pod koniec września wyruszamy. W tym roku postawiliśmy na czarter jachtu w Chorwacji, zachęciła mnie opowieść znajomej o wspólnej wyprawie z mężem, ja też tak chcę. Tak mało mamy czasu by pobyć tylko we dwoje. Dzieciaki zostają u dziadków, będzie druga podróż poślubna.

nesnes

Post autor: nesnes » 04 wrz 2017 21:24

Na Mazury w tym roku jeszcze jadę albo w Bory tucholskie.

Awatar użytkownika
CzarnaMamba

Post autor: CzarnaMamba » 05 wrz 2017 13:40

Oczywiście, że w Polsce nie brakuje wielu wspaniałych i wartych odwiedzenia miejscowości, jednak czasami wypadałoby zwiedzić jakieś inne, ciekawe miasta, znajdujące się choćby w sąsiadujących z Polską krajach. Ja staram się każdego roku wybrać się w do jakiegoś innego, zagranicznego miasta i zawsze wracam bardzo zadowolona. Można poznać wielu ciekawych ludzi, dowiedzieć się sporo na temat przeróżnych miejsc – jest to pamiątka, której nikt nie jest w stanie nam zabrać. W tym roku mam jeszcze w planach się gdzieś wybrać i póki co zastanawiałem się nad Austrią, albo Portugalią, bo akurat w tych krajach nigdy nie byłam. Ceny biletów pociągowych (przynajmniej na stronce http://europodroze.pl/) są bardzo atrakcyjne, a do tego kupuje się je w sposób wygodny i bezpieczny za pośrednictwem płatności internetowych. Kto by pomyślał, że nastaną tak piękne czasy dla osób lubiących wspaniałe i pełne radości podróże. ;)
"Przyjdź, ciemna nocy! Przyjdź, mój dniu w ciemności!"

Katerina21

Post autor: Katerina21 » 07 wrz 2017 15:24

Pomysłów na wakacje tak naprawdę może być cała masa. Przy czym sama zastanawiam się nad taką opcją jak wakacje nad morzem z dzieckiem, tak po połowie września, kiedy nie ma tam już tłumów. Udało mi się nawet natrafić w sieci na bardzo fajne apartamenty darłowo w http://www.plater74.pl/ i już nie mogę się doczekać, kiedy będę mogła sobie pozwolić na chwilę odpoczynku w tym miejscu.

zdetka

Post autor: zdetka » 27 wrz 2017 15:47

Wakacje, to najbliżej za rok lub dwa. Teraz trzeba zająć się planowaniem ogrodu. Podobają mi się baseny ogrodowe poliestrowe firmy Pool Design Company W sumie, kiedy ktoś się zdecyduje na taki basen, to wakacje ma codziennie. Niezależnie od pory roku, czy pogody.

Tama

Post autor: Tama » 14 paź 2017 20:41

Jasne, nadmucham go sobie i wystawie w środku zimy. :D

kubiaczka

Post autor: kubiaczka » 23 paź 2017 13:27

ja byłam w Hiszpanii w tym roku, ale już palnuje kolejne wakacje. teraz tak troche na wariata leciałam i miałam problem z urlopem... dlatego zaparłam się i lato 2018 zacznę juz planować! dodatkowym plusem są promocje w Itace jak się bukuje z wyprzedzeniem :)

RenuJi

Post autor: RenuJi » 25 paź 2017 23:42

Przyznam się Wam szczerze, że mnie osobiście wakacje w Hiszpanii marzą się już od dawna. Przejrzałam już nawet kilka ofert biur podróży, związanych z tym krajem i ciekawie prezentuje się ta w Exim Tours http://eximtours.pl/nasze-kierunki/20/hiszpania-majorka . Dotyczy ona Majorki, wobec czego na pewno każdy kto się tam wybierze, będzie mógł poznać jeden z ciekawszych zakątków Europy i mam nadzieję, że w przyszłym roku uda mi się tam spędzić urlop.

thunder

Post autor: thunder » 26 paź 2017 07:50

Coraz bardziej doceniam podróżowanie po Polsce - już mnie tak nie kręcą zagraniczne wojaże.

etna

Post autor: etna » 02 lis 2017 12:00

staram się tak dzielić urlop, aby jego część spędzić w Polsce, a część za granicą. w tym roku po raz pierwszy pojechaliśmy całą rodziną w góry i było świetnie. :) pogoda dopisała, nocowaliśmy w pensjonat karpacz, a dzieci były zachwycone widokami :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”