Narzędzia do firmy

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
anna_ka

Re: Narzędzia do firmy

Post autor: anna_ka » 29 lip 2017 19:20

Ja mogę Ci zostawić namiary na sklep z narzędziami do obróbki blachy schlebach.pl. Schlebach to znana na cały świecie firma produkująca tego typu urządzenia. Ja u nich kupowałam krawędziarkę i rozwijak do blachy.
Jeśli nie jesteś pewien jakie sprzety będą Ci potrzebne to skonsultuj się z doradcami ze sklepu.

berekatka

Post autor: berekatka » 26 wrz 2017 22:36

Każda firma ma inne wymagania względem narzędzi. Jak nietrudno zgadnąć, innych narzędzi potrzebuje mechanik, innych firma budowlana a jeszcze innych stolarz. Stolarz też musi bazować na narzędziach co najmniej dobrej jakości, bo w przeciwnym wypadku jakość jego produktów też może być niska. Prosty przykład - ściski stolarskie. Jeżeli nie będą odpowiednio trzymały to wiadomo jaki będzie efekt - powstaną nierówności, które mogą mieć istotny wpływ na jakość wykonania chociażby mebli.

Bandzia

Post autor: Bandzia » 01 paź 2017 11:21

To prawda, że każda firma ma inne wymagania. Czasem dla oszczędności warto pomyśleć o zakupie używanych narzędzi. Jeśli potrzebujecie sprzętu do obróbki metalu to zerknijcie na ofertę firmy Promet http://prometobrabiarki.pl/obrabiarki-d ... brabiarki/ . Mają w sprzedaży odnowione narzędzia, urządzenia i maszyny w bardzo dobrych cenach.

Dżej89

Post autor: Dżej89 » 16 paź 2017 15:02

I jak pochwali się kto jest na Europejskim Forum Gospodarczym – Łódzkim 2017? Ja już byłam na sesji z etyki w biznesie. Było ciekawie.

Natanielka

Post autor: Natanielka » 25 paź 2017 06:23

Jeśli ktoś szuka dobrego sprzętu do firmy brukarskiej lub świadczącej usługi komunalne czy ogrodnicze, to polecam zajrzeć na stronę: http://www.inter-import-export.pl/. Mają duży wybór rożnego rodzaju osprzętu (łyżki, szczotki, nożyce itp.), który w tego typu pracach jest nieodzowny.

kotoski
Kontakt:

Post autor: kotoski » 26 paź 2017 17:32

Zależy w jakiej branży działacie. Jeżeli chodzi o różnego rodzaju artykuły metalowe typu śruby, wkręty, elektronarzędzia itp. w sklepie Mrhammer.pl mają spory wybór, firma prowadzi też sklep stacjonarny.
Najwygodniej i najtaniej będzie w sklepach internetowych, mają zdecydowanie bardziej konkurencyjne ceny, niż stacjonarnie.

basia123

Post autor: basia123 » 13 lis 2017 09:21

Ja sie za bardzo nie znam, ale moj facet czesto kupuje rozne narzedzia i inne dziwne i nie znajome dla mnie rzeczy na http://techroll.com.pl/ . Wiem, ze poleca produkty tej firmy takze swoim klientom, takze naprawde sa dobrej jakosci.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”