Jakieś dobre sklepy meblowe

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
akwarius

Re: Jakieś dobre sklepy meblowe

Post autor: akwarius » 16 paź 2017 00:15

Tak naprawdę sklepów meblowych, w których nabyć możemy meble jest nieskończenie wiele. Zalicza się do nich między innymi sklep meblowy Gama oferujący między innymi tanie meblościanki. Teraz, nie wyglądają już tak, jak jeszcze kilkanaście lat temu - zostały dostosowane do obecnych czasów i prezentują się szałowo!

vikav

Post autor: vikav » 16 paź 2017 21:59

Najlepsze są sklepy gdzie meble sprzedaje producent mebli.
W Białymstoku swój salon meblowy ma producent mebli Biuro i Meble B.M.
Ma super ofertę na nowoczesne meble kuchenne http://www.biuroimeble.com.pl/oferta/meble_kuchenne

Natanielka

Post autor: Natanielka » 23 paź 2017 10:00

Spójrzcie sobie na ofertę sklepu - https://www.promyk-meble.pl/ - jak dla mnie to jedne z najlepszych sklepów z meblami. Mają bardzo duży wybór różnych mebli, do różnych pomieszczeń, do salonu, do sypialni, do pokoju dziecka. Meble są bardzo dobrze wykonane, elegancko się prezentują i, co dla mnie było szczególnie ważne, mają przystępne ceny.

Tymoteusz1

Post autor: Tymoteusz1 » 25 paź 2017 23:17

Na rynku jest wiele dobrych sklepów meblowych, więc na pewno nie będziecie mieli problemu z wyborem. Najważniejsze to znaleźć taką ofertę, z którą będziecie czuli się dobrze. Ja preferuję łóżka drewniane, bo na nich najbardziej się wysypiam. Nie zamieniłbym tego na żadne inne łóżko, bo jednak wygoda jest kluczowym czynnikiem w przypadku snu.

thunder

Post autor: thunder » 26 paź 2017 07:50

Ja mogę polecić BRW, dobre jakościowo meble tam mają.

kotoski
Kontakt:

Post autor: kotoski » 26 paź 2017 17:38

Widziałem, że teraz w BRW mają bardzo fajne meble wypoczynkowe - sofy i kanapy, może ich jakość nie będzie jakaś najlepsza, ale projektanci się postarali. Ostatnio kupiłem stolik kawowy w mebel-partner w ich ofercie można znaleźć bardziej designerskie meble, też warto zajrzeć. Ogólnie w sieci jest duży wybór, tyle, że ja zawsze obawiać się problemów z transportem.

thunder

Post autor: thunder » 27 paź 2017 07:37

Właśnie zwracam uwagę na BRW ze względu na te projekty, całkiem ciekawe.

tomcio988

Post autor: tomcio988 » 30 paź 2017 14:28

Dla mnie lepszego sklepu niż Meblik.pl nie ma. Oczywiście wiele zależy od rodzaju mebli, gdyż każdy specjalizuje się w czymś innym. Na stronie https://www.meblik.pl/ znaleźć można szeroki wybór mebli dla niemowląt, dzieci oraz młodzieży. Podoba mi się również bardzo pakiet 777, w którym zmienić można fronty w ciągu 7 lat, przedłużyć gwarancję do 7 lat oraz opłacić montaż w kwocie 7%. Myślę, że jest to dosyć atrakcyjna oferta, zwłaszcza gdy aranżujemy wnętrza dla niemowląt, które po 7 latach wymagać będą zmiany.

Calineczk4

Post autor: Calineczk4 » 04 lis 2017 16:40

Ja ostatnio kupiłam łóżko na mebel-partnter.pl i jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni :) Do tej pory spaliśmy na materacu, bo niedawno wprowadziliśmy się do nowego mieszkania, ale z łóżkiem bez porównania. I wystrój wnętrza od razu się zmienił na lepsze ;)

dorota85

Post autor: dorota85 » 04 lis 2017 22:16

No ja właśnie zamówiłam stamtąd ekstra kanapę https://www.mebel-partner.pl/designersk ... roz-detail i do tego fotel w komplecie ! Właśnie czegoś takiego szukałam ! Tego brakowało mi w moim mieszkaniu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”