Zniszczone włosy

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
izabiznes

Zniszczone włosy

Post autor: izabiznes » 15 maja 2017 14:19

hej! Piszę do was z prośbą o poradę , moze Wy mi coś poradzicie. Prostowałam włosy przez długi czas i strasznie się zniszczyły mocno wypadają , nie bardzo wiem co stosować. Znajoma polecila mi stosować kosmetyki naturalne którte nie maja żadnych barwnikow itp więc wybrałam coś takiego ponoć bardzo dobre i skuteczne ]https://organicznewlosy.pl/18-wlosy-zniszczone-damaged-hair kto uzywał kosmetyków z tej serii?

kubiaczka

Re: Zniszczone włosy

Post autor: kubiaczka » 18 maja 2017 10:20

Mnie na włosy bardzo pomogło stosowanie kosmetyków dermastic. Mają w ofercie szampon i serum wzmacniające. Stosowałam też ich plastry, które przykleja sie na noc. Świetnie wzmocniły mi włosy. Sprawiły, że przestały wypadać i stały sie tak mocne i sprężyste.

basia0707

Re: Zniszczone włosy

Post autor: basia0707 » 19 maja 2017 11:49

Na zniszczone włosy to tylko obcięcie . Będą zdrowe jesli będziesz o nei dbała najlepiej zdecydowac się na keratyne , ja kiedys mialam bartdzo krecone i zniszczone włosy obciełam i udalam sie na zabieg keratynowy inoar i teraz jestem mu wierna w wlosami nic nei musze robic sa cały czas piękne :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”