polisolokaty

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
izabiznes

polisolokaty

Post autor: izabiznes » 28 lut 2017 12:50

Witam, jeśli ktoś dał się złapać na polisolokaty to polecam kancelarię LEX, która specjalizuje się w odzyskiwaniu pieniędzy z takich nieuczciwych produktów, pomogli mojemu znajomemu.

brusak
Kontakt:

Re: polisolokaty

Post autor: brusak » 07 mar 2017 12:08

a czy takie polislokaty są bezpieczne?

Awatar użytkownika
Hanna

Post autor: Hanna » 17 mar 2017 14:32

brusak pisze:a czy takie polislokaty są bezpieczne?
Zależy co masz na myśli, ogólnie to są bezpieczne na tyle na ile firma wywiąże się z umowy - tu nie powinno być problemu, gorzej, że te umowy były i o zgrozo często nadal są skrajnie niekorzystne dla klienta. Sama to przerabiałam, chciałam zacząć powoli oszczędzać regularnie na starość ;) Ale dopiero po czasie się zorientowałam, że w razie czego to likwidacja tej polisy będzie mnie kosztowała prawie wszystko co tam włożyłam - wkurzyło mnie to i zrezygnowałam z pomocą prawnika z LEX - to ta sama kancelaria co zalinkowana w pierwszym poście. Dlatego polecam zastanowić się kilka razy nim się coś podpisze, podpytać kogoś kto się lepiej zna, poczytać w internecie itp.

izabiznes

Post autor: izabiznes » 04 kwie 2017 21:28

Zdecydowanie nie są one bezpieczne . Nie daj się na to nabrać , ja sama prawie straciłam wszystkie oszczędności jakie miałam dałam się w to wplątać i ostrzegam teraz wszystkich przed tym! A tym , którzy już dali się złapać polecam kancelarię LEX z Wrocławia , pomagał mi Pan Jakub Paszyński z tej kancelarii. Dzięki nim odzyskałam moje pieniądze i dzięki nim mogę spać spokojnie już .

gosh

Post autor: gosh » 23 cze 2017 13:46

To prawda. Nie są one bezpieczne i można sporo na nich stracić. Niektóre kancelarie pomagają klientom odzyskać stracone pieniądze. Wyroki z takich spraw można zobaczyć na http://www.kinvictus.pl/wyroki/ . Da się wygrać, ale lepiej mieć kogoś do pomocy, kogoś sprawdzonego.

garsonka

Post autor: garsonka » 26 cze 2017 08:11

wiele się naczytałam o tych polisolokatach i wiem, że lepiej się w to nie angażować bo można sobie problemów narobić.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”