Sale konferencyjne

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
amelka

Re: Sale konferencyjne

Postautor: amelka » 29 cze 2016 06:18

Konferencję warto zorganizować w Poznaniu. Wybór sal konferencyjnych jest tutaj ogromny. Sama rozważam zorganizowanie biznesowego spotkania w hotelu koło stadionu inea. Ceny są tam bardzo przystępne jak dla mnie i co najważniejsze jest blisko Poznańskich targów.

arlett

Postautor: arlett » 05 lip 2016 09:53

A zobacz sobie ofertę Chabrowy Dworek. jak dla mnie jest bardzo konkretna i warto zorganizować tam spotkanie biznesowe.
Okolica jest spokojna, ładna a sam dworek bardzo elegancki i swietnie wyposażony. Z chęcią bym się tam wybrała na konferencję ze swoją firma.

Beti78

Postautor: Beti78 » 18 lip 2016 21:34

Myślę, że ciekawym miejscem na konferencję i spotkania biznesowe jest Restauracja Biała Róża w samym centrum Krakowa. Sala konferencyjna i szkoleniowa na 100 osób, manu składa się z dań kuchni polskiej na bazie produktów sezonowych od lokalnych dostawców. Biała Róża stwarza atmosferę komfortu dla tego rodzaju spotkań.

klusora

Postautor: klusora » 20 lip 2016 09:20

amelka pisze:Konferencję warto zorganizować w Poznaniu. Wybór sal konferencyjnych jest tutaj ogromny. Sama rozważam zorganizowanie biznesowego spotkania w hotelu koło stadionu inea. Ceny są tam bardzo przystępne jak dla mnie i co najważniejsze jest blisko Poznańskich targów.

Zgadzam się. :)

MamaDietetyk

Postautor: MamaDietetyk » 17 lut 2017 13:57

Dla mnie najważniejsze żeby sala miała okna, to taki wyznacznik komfortu według mnie, wiele sal niestety nie ma dostępu do światła dziennego. Podoba mi się sala w Q Hotel Kraków, dość że ma pełne wyposażenie w sprzęt, Internet, projektor, ekran to jeszcze ma właśnie - okna. Taki luksus. Można też zamówić tam śniadania czy obiady bo jest to w hotelu który ma bardzo dobrą restaurację.

matylda10

Postautor: matylda10 » 23 lut 2017 21:44

ja to mogę polecić zamiast sali konferencyjnej dobrą restaurację, która również jest wyposażona w odpowiednie rzeczy,żeby małą konferencję zrobic :)
oto ona http://www.bluecactus.pl/

biedroska

Postautor: biedroska » 19 kwie 2017 15:55

fajne sale konferencyjne można znaleźć również w hotelach. Na przykład w best western efekt express mają kilka sal konferencyjnych, mniejsze i większe. MOżna sobie coś wynająć.

Wróć do „Ogólne rozmowy”