Cellulit

RenuJi

Re: Cellulit

Post autor: RenuJi » 20 lut 2017 10:34

Niestety walka z cellulitem jest naprawdę bardzo trudna i na pewno musi zacząć się od zmiany diety, a także wprowadzenia codziennych ćwiczeń. Bądź co bądź na pewno można się tutaj pokusić o taki zabieg jak liporadiologia w Wellness Pro Club w Lublinie, mieszczącym się przy ulicy Aroniowej 6 w Lublinie. Mówiąc o samym a tego rodzaju terapii, warto powiedzieć, że jest ona o wiele bardziej skuteczna niż masaż profilowanymi rolkami, ponieważ opiera się na połączeniu zaawansowanych technik, w tym chociażby promieniowania IR oraz fal radiowych. Dzięki czemu po serii zabiegów, przy wykorzystaniu urządzenia VINCI II, jedynego w Polsce, można uzyskać naprawdę fajne wyniki- gładką i jędrną skórę i warto już o tym pomyśleć, póki do wakacji jeszcze mamy czas:)

malutka15

Post autor: malutka15 » 25 maja 2017 13:51

A słyszałyście o zabiegach karboksyterapii? One świetnie wpływają na cellulit, ujędrniają skórę i redukują tkankę tłuszczową. Wykonuje je Pani Kamila w Vici Clinic w Krakowie, bardzo sympatyczna i kompetentna kobieta. Poczytajcie, może to jest właśnie rozwiązanie dla Was.

thunder

Post autor: thunder » 08 cze 2017 10:08

Ja w ogóle pierwsze słyszę o czymś takim.

Kaś90

Post autor: Kaś90 » 25 paź 2017 20:54

Kup dobrze nawilżający balsam do ciała i rób masaże za pomocą chińskich baniek. To naprawdę działa, jednak bardzo ważna będzie regularność, ja zauważyłam efekty po miesiącu, kiedy każdego dnia dwa razy dziennie robiłam właśnie takie masaże. Skóra jest naprawdę napięta i gładka, ale pół godzinki każdego dnia na bank będziesz musiała poświęcić.

kalicki12

Post autor: kalicki12 » 22 lis 2017 15:05

Bardzo fajną opcją są zabiegi bandażami Arosha, które działają wyszczuplająco i redukują cellulit. W Vici Clinic w Krakowie takie zabiegi robi przemiła Pani Kasia. Jeden zabieg kosztuje 99 zł i trwa 45 min. Efekty widać już po pierwszym takim zabiegu.

MayThai
Kontakt:

Post autor: MayThai » 24 lis 2017 10:53

Opłaca się korzystać z różnych form walki z cellulitem nie ograniczając się tylko do jednej. Same zabiegi bańką chińską mogą niewiele zdziałać. Ważna jest zarówno zmiana nawyków żywieniowych jak i wprowadzenie regularnych ćwiczeń fizycznych. Można spróbować także różnych zabiegów wykonywanych w profesjonalnych studiach masażu. W walce z cellulitem sprawdzi się masaż tajski, który przyspiesza przemianę materii i usuwa nadmiar toksyn z organizmu dzięki czemu korzystnie wpływa na redukcję tkanki tłuszczowej i cellulitu.
Masaż tajski - May Thai Massage Kraków

Kaś90

Post autor: Kaś90 » 25 lis 2017 18:49

Z tego, co czytałam, to najskuteczniejszą metodą są jednak zabiegi na cellulit. Sama się również trochę tym interesuję, bo mimo diet i ćwiczeń nadal się z nim zmagam. Wiecie może gdzie najlepiej wykonać taki zabieg, albo może któraś z Was umawiała się na niego za pomocą tego portalu https://www.tourmedica.pl/ ? Jestem ciekawa jak wygląda takie umówienie wizyty i w jakim czasie można się spodziewać zabiegu, macie może na ten temat jakieś sprawdzone informacje?

hel.kul

Post autor: hel.kul » 30 lis 2017 16:09

Jeśli chcecie pozbyć się cellulitu, a jednocześnie wymodelować i ujędrnić ciało to polecam zabiegi Venus Freeze. Efekty są już po pierwszym zabiegi. W Vici Clinic w Krakowie taki zabieg kosztuje tylko 249 zł, gdzie u konkurencji widziałam dużo wyższe ceny. Warto wypróbować.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kosmetyki domowej roboty”