Drukarki i akcesoria do nich

mamaja

Re: Drukarki i akcesoria do nich

Post autor: mamaja » 21 lis 2017 06:32

Szukając dobrej jakości urządzeń drukujących do firm warto zerknąć na ofertę firmy Kserokop. Możliwość wynajmu a nawet dzierżawy. Warunki finansowe bardzo korzystne, produkty znanych i lubianych marek. Czy ktoś z Was miał już okazję korzystać z ich oferty ?

Sunsin

Post autor: Sunsin » 13 sty 2018 18:49

Odnośnie drukarek ledowych macie tutaj ciekawy artykuł - drukwfirmie.pl/5277-druk-led-wyprze-atrament-z-biur

Moim zdaniem technologia cały czas się rozwija, ludzie wymyślają coraz to bardziej nowoczesne i tańsze w eksploatacji urządzenia i raczej ten proces będzie cały czas postępował.

Majka83

Post autor: Majka83 » 16 lut 2018 15:53

Witam, osobiście jestem w trakcie otworzenia własnej drukarni, badanie rynku i formalności już za mną teraz skupiam się nad wyborem i zakupem drukarek oraz pozostałego wyposażenia. Jest to bardzo ważna kwestia, po przeanalizowaniu rynku zastanawiam się nad zakupem drukarki HP Latex czytałam - że są ekologiczne, a jest to bardzo silny atut ja chcę się wyróżnić spośród innych. Drugą drukarką o jakiej czytałam jest drukarka solwentowa, ale to już technologia bardzo toksyczna. Nawet w wersji eko-solwentowej to też jest technologia toksyczna. Natrafiłam na filmik http://www.12rund.club wiele pozytywnych opinii za zakupem czy też ktoś ma jeszcze podobne dylematy?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy internetowe - ogólnie”