Jaka pościel do hotelu?

…czyli te, które zaczynacie lub które są już tuż tuż…
mamuśka31

Jaka pościel do hotelu?

Post autor: mamuśka31 » 16 wrz 2016 13:59

Pytanie do tych, którzy prowadzą własne hotele lub pensjonaty - jaką pościel wybieracie? I gdzie się w nią zaopatrujecie?
Staram się od jakiegoś czasu wybrać coś odpowiedniego, ale tak naprawdę do końca nie wiem, czym się kierować.
Czy np. któraś z tych pościeli będzie odpowiednia: http://www.wszystko-do-hotelu.pl/poduszki-i-koldry.html . Na co powinnam zwrócić uwagę przy wyborze?
Na jakość, wytrzymałość, materiał, z którego są wykonane? Cena też pewnie nie powinna być zaporowa.
Dajcie znać i pomóżcie raczkującej.

yvette

Re: Jaka pościel do hotelu?

Post autor: yvette » 18 wrz 2016 19:10

Ja mogę dorzucić namiar na firmę, która zaopatruje hotele np. w kosmetyki hotelowe, środki czystości czy różne akcesoria dla gości - np. kapcie. Jest to firma Profexpol z Warszawy - na stronie pełna oferta.

Bella

Post autor: Bella » 21 mar 2017 16:56

Ważne, żeby była czysta.

Krysta097

Post autor: Krysta097 » 01 wrz 2017 18:09

Ponieważ w hotelach pościele są wielorazowego użytku to trzeba zainwestować w dobrej jakości pościel, która nie zniszczy się od częstego prania. Do tego taka pościel musi też być odpowiednio starannie wyprasowana, co również może osłabiać materiał. Dlatego prasowanie radzę zlecić profesjonalistom. Jest to bardzo tania usługa i macie przede wszystkim pewność, że pościel będzie uprasowana starannie i profesjonalnie, ale jednocześnie nie spowoduje uszkodzenia materiałów. Wyda sie dosłownie kilka złotych, a wszystko będzie uprasowane jak należy bez żadnego wysiłku.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Raczkujące”