Biznes korepetycje

…ale może w tym szaleństwie jest metoda?
Roberto

Biznes korepetycje

Post autor: Roberto » 11 lip 2017 16:55

Korepetycje pewnie też mogą być biznesem. Tylko zastanawiam się jak to wszystko ogarnąć. Czy do korepetycji trzeba założyć działalność gospodarczą. Są to jednak spore koszty i tak do końca nie wiem, czy to wszystko się będzie opłacało?

Barto

Re: Biznes korepetycje

Post autor: Barto » 17 lip 2017 08:26

Oczywiście, że mogą być biznesem. Moim zdaniem jeżeli na czymś się znasz to na pewno dasz sobie radę i z korepetycjami.

Bella

Post autor: Bella » 26 lip 2017 15:04

Jednak, żeby to wszystko formalnie grało, powinna być działalność gospodarcza.

Paola

Post autor: Paola » 24 sie 2017 08:20

Nie traktowałabym tego poważnie, ponieważ nie myślę, aby z korepetycji można było wyżyć.

anja87

Post autor: anja87 » 09 paź 2017 19:47

bardzo fajny pomysł na dodatkowy zarobek. Ja natomiast myślę o tym żeby zostać korepetytorem z matematyki na szczęście w moim mieście nie ma aż tylu nauczycieli którzy udzielają korepetycji z matematyki. Dlatego myślę, że ta usługa mogłaby być konkurencyjna w moim mieście. Na razie studiuję tego ebooka https://www.e-korepetycje.net/ebook-zawod-korepetytor chcę dowiedzieć się jak najwięcej, żeby rozkręcić biznes. Powoli przygotowuję też swoją pierwszą stronę internetową z ofertą oraz informacje na plakat który będzie widział w szkołach.

zdetka

Post autor: zdetka » 27 paź 2017 14:31

Ja również sceptycznie podchodzę do tego pomysłu, ale czasami to właśnie takie pomysły mają największą szansę na sukces. Natomiast wiem, że w biznesie warto zadbać o crm. Czytałam artykuł Marcina Kordowskiego (Mam nadzieję, że nikomu nie muszę przedstawiać tej postaci) na temat, czy darmowy crm ma w ogóle sens? Jak zwykle artykuł wyczerpujący, z wieloma informacjami. Warto przeczytać.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Szalone pomysły...”