Zakupy przez Internet

…ale może w tym szaleństwie jest metoda?
Tymoteusz1

Re: Zakupy przez Internet

Post autor: Tymoteusz1 » 25 wrz 2017 15:20

Warto się przestawić, bo niedługo cały handel znajdzie się tylko w internecie. Ja na co dzień korzystam podczas zakupów z takich poradników dzięki którym mogę kupować bardziej opłacalne produkty. Sami się przekonajcie, jak dobrze możecie na tym wyjść.

thunder

Post autor: thunder » 28 wrz 2017 09:57

Zakupy online zawsze były bardziej opłacalne.

ellasssaa8
Kontakt:

Post autor: ellasssaa8 » 01 paź 2017 20:02

Ja aktualnie poszukuję czegoś takiego jak fototapety do sypialni. Chciała bym trochę odmienić aranżację tego pomieszczenia. Może znacie jakiś sprawdzony sklep z takim asortymentem?

berekatka

Post autor: berekatka » 24 paź 2017 17:13

Ja tez uwielbiam zakupy przez internet! Oszczędność czasu, ale z drugiej możliwość przespania się z decyzją i na drugi dzień nie trzeba znowu jechać do sklepu! Ja osobiście lubię często zmieniać swoje paznokcie - jakieś takie zboczenie. A wszystkie potrzebne srzęty, lakiery i ozdoby kupuje na .misteromilano.pl. Chyba znają już mnie tam z imienia i nazwiska :P ale jakos mi to nie przeszkadza! :mrgreen:

Martusia87

Post autor: Martusia87 » 03 sty 2018 13:52

A czy korzystacie z porównywarek cenowych dotyczących codziennych zakupów ? Wiadomo bardzo popularne są te dotyczące ubezpieczeń czy kredytów ale ja ostatnio podczas szukania bolerka dla mojej córki znalazłam porównywarkę. Bardzo fajna opcja jak dla mnie bo można się zorientować w cenach praktycznie każdego produktu, nawet takiego zwykłego bolerka dla dzieci na chłodne dni ;) co o tym myślicie ? Chętnie dowiem się jakiś fajnych rzeczy od Was i poglądu na tą sprawę

marika2356

Post autor: marika2356 » 19 sty 2018 22:24

Bardzo lubię zakupy przez internet szczególnie teraz kiedy spodziewam się dziecka :)

Loomlor

Post autor: Loomlor » 20 sty 2018 08:25

Ja właśnie zastanawiam się nad wymianą materaca w sypialni na nowy i usłyszałam o czymś takim jak materace termoelastyczne. Czy ktoś z was ma może taki materac i może mi powiedzieć jak się spisuje w praktyce? Może podpowiecie mi też czym ewentualnie kierować się podczas zakupu takiego materaca?

biedroska

Post autor: biedroska » 10 lut 2018 11:14

Bardzo często kupuję przez internet i dla mnie takie zakupy to bardzo duża wygoda. Kupiłam sobie teraz piękne botki w sklepie, które były przecenione aż o sto złotych. Zatem udało mi się zaoszczędzić sporo grosza.

oszczednamama

Post autor: oszczednamama » 12 lut 2018 13:14

Ja bardzo często planując jakiś zakup przez Internet sprawdzam sobie najpierw w różnych porównywarkach cenowych oferty interesujących mnie produktów i wybieram tą najbardziej korzystną. Np. w czasie ostatniego remontu mieszkania znalazłam swoją wymarzoną kuchnię indukcyjną, przecenioną o kilkaset złotych.

kalicki12

Post autor: kalicki12 » 13 lut 2018 08:43

Niby wszystko ok ale zanim zaakceptujecie jakikolwiek regulamin w sieci polecam go dokładnie przeczytać. Sama nie spodziewałam się tego, jak różne portale wykorzystują nasze dane osobowe. Dopiero gdy kolega podesłał mi link otworzyłam oczy. I to nie chodzi tylko o sklepy internetowe - ale też portale i aplikacje takie jak Facebook, WhatsApp, a nawet Netflix.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Szalone pomysły...”