remont pokoju maleństwa

…ale może w tym szaleństwie jest metoda?
kreatynka

remont pokoju maleństwa

Post autor: kreatynka » 03 lut 2017 14:55

Chciałabym zamówić meble, myślę że zamówie normalne meble żeby były na lata, jak wy robicie?

Ramona34

Re: remont pokoju maleństwa

Post autor: Ramona34 » 18 lut 2017 11:35

Do takiego remontu trzeba się przygotować, zwykle to robi mój facet i się wszystkim zajmuje, w końcu po to ma się faceta.

gagatka

Post autor: gagatka » 21 lip 2017 10:19

Oczywiście, że trzeba się odpowiednio przygotować. Zwłaszcza, jeśli remont ma robić partner. Musi mieć wysokiej jakości, funkcjonalny sprzęt i akcesoria. Na jaki postawić? Jakim markom zaufać?

Awatar użytkownika
CzarnaMamba

Post autor: CzarnaMamba » 21 wrz 2017 13:50

A czy poza meblami, myślałaś może o pozostałym wyposażeniu, dekoracjach itd.? Patrząc na to, że dla dziecka taki pokój powinien być pomieszczeniem jak najbardziej przyjazny, to wydaje mi się, że warto jest pomyśleć choćby o jakichś dekoracjach, które dzieciakowi kojarzyłyby się z czymś naprawdę przyjemnym. Mnie osobiście bardzo podobają się obrazy do pokoju dziecka i nawet całkiem niedawno zamówiłam takie na stronie internetowej firmy Wallcolors. Podoba mi się w takich produktach przede wszystkim to, że posiadają piękne motywy, często związane z kolorowym światem bajek - dla dzieci nadają się więc idealnie. ;)
"Przyjdź, ciemna nocy! Przyjdź, mój dniu w ciemności!"

ODPOWIEDZ

Wróć do „Szalone pomysły...”