Portal dla ekspertów

…ale może w tym szaleństwie jest metoda?
Biznestata

Portal dla ekspertów

Post autor: Biznestata » 30 sie 2016 13:57

Zapewne wiecie, że to ja jestem administratorem tego forum. Co byście powiedzieli, gdybyśmy w przyszłości przekształcili tę stronę w portal dla ekspertów? Oczywiście jest to pytanie czysto teoretyczne, tak mi tylko przyszło to do głowy. Są pewnie tacy, którzy szukają odpowiedzi, są też tacy, którzy taką odpowiedź znają. Połączyć te dwie grupy, dać możliwość porozmawiania, nawet na żywo, są przecież i takie możliwości. Może przez to strona stałaby się bardziej atrakcyjna dla użytkowników, którzy szukają odpowiedzi. Przecież w końcu o to chodzi no nie?

PS. Zapraszam wszystkich chętnych na nasz e-learning język angielski, wejdź na dział dotyczący e-learningu języka angielskiego, może się okazać, że masz ten e-learning za darmo?
Załączniki
learning język angielski.jpg
learning język angielski.jpg (64.32 KiB) Przejrzano 926 razy
Biznes

Lukrecja

Re: Portal dla ekspertów

Post autor: Lukrecja » 31 sie 2016 15:36

Ciekawa propozycja, sama ostatnio szukałam porady prawnej. Może bym się na taką poradę zdecydowała w internecie?

kralika

Post autor: kralika » 17 paź 2016 09:04

wątpię że uda się zrobić taki portal na którym będą wypowiedzi jedynie fachowców

Biznestata

Post autor: Biznestata » 17 paź 2016 11:40

Nie myślałem o portalu "tylko dla ekspertów". Myślę o portalu na którym eksperci będą się kontaktowali z ludźmi, którzy takich porad poszukują. Rzecz jasna wygląd strony się trochę zmieni, dojdą nowe funkcje, które pozwolą na takie działanie. Ten rok nie przyniesie generalnych zmian, ale przyszły, kto wie, może będzie nowa odsłona strony? Uważam, że stanie w miejscu to błąd, trzeba szukać czegoś innego.
Forum oczywiście zostanie, tak, że nie ma obawy, z tym, że będzie to jedna z części. Zapewne zauważyliście, że w tej chwili macie dodany e-learnig język angielski, to dla tych, którzy chcą się uczyć angielskiego. Jest to jedna z nowych funkcji, która ma uatrakcyjnić działanie strony. Takich funkcji będzie więcej, trwają prace nad ich wdrożeniem. To tak w skrócie jaka będzie moja strategia w najbliższym czasie. Polityka też przecież jakaś musi być.
Biznes

Ramona34

Post autor: Ramona34 » 16 mar 2017 12:49

Eksperci zawsze mile widziani. Czasami się zastanawiam i nie wiem co zrobić, a taki ekspert może zawsze podpowiedzieć. Inna rzecz, że nikt nie będzie za darmo czegoś robił, pewnie trzeba będzie za taką poradę zapłacić?

opiekunka

Post autor: opiekunka » 23 mar 2017 20:02

Może jacyś prawnicy, księgowe, którzy by udzielali porad, dobry to może być pomysł.

Waleriana

Post autor: Waleriana » 24 maja 2017 12:53

Eksperci to też tłumacze. Dla nich może miejsce też by się znalazło. Uczymy się języków, a nauka języka przez internet jest ostatnio bardzo popularna.

lucky loser

Post autor: lucky loser » 20 cze 2017 11:42

Trzeba by znaleźć ekspertów, jak i osoby potencjalnie zainteresowane tego typu usługami, no trzeba by wici rozpuścić, ludzie może i sami by się w końcu zgłosili.

Biznestata

Post autor: Biznestata » 10 lip 2017 19:39

Tymczasem coraz więcej mamy naszych użytkowniczek. To też potencjalna baza ekspertów. Sądzę, że biznesmamy są też czasami ekspertami w różnych branżach.
Biznes

ODPOWIEDZ

Wróć do „Szalone pomysły...”