Łóżko z europalet pomysł na biznes

…ale może w tym szaleństwie jest metoda?
Roberto

Łóżko z europalet pomysł na biznes

Postautor: Roberto » 29 sie 2016 09:15

Pomysł trochę szalony, ale to taki dział. Czy łóżko z europalet może być pomysłem na dobry biznes. Dlaczego z europalet, otóż widziałem, jak młodzi ludzie właśnie takie łóżko dla siebie własnoręcznie zrobili. Europalety są w różnych rozmiarach i pewnie można coś wybrać, tak, żeby rozmiary pasowały. A czy produkcja czegoś takiego sprawdziłaby się jako pomysł biznesowy, odpowiecie sobie sami. Ja na rynku czegoś takiego jeszcze nie widziałem.

pracowita

Re: Łóżko z europalet pomysł na biznes

Postautor: pracowita » 31 sie 2016 19:33

Bierzesz odpowiedzialność za to, jak drzazga z takiej palety wbije się w wiadome miejsce? Ból nie do zniesienia! Ja bym nie ryzykowała.

GraszkaBenc
Kontaktowanie:

Postautor: GraszkaBenc » 15 wrz 2016 08:40

Europalety jako meble ogrodowe wyglądają super, a w domu widziałam zrobione z nich stoliki czy bardziej takie ławy albo kanapy wyściełane miękkimi poduszkami ale już łóżko? Chyba trochę naciągane...

rafek34

Postautor: rafek34 » 19 wrz 2016 10:54

Na takie łóżko kładzie się jeszcze materac, więc bez przesady. Materace można znaleźć w wielu sklepach i to w atrakcyjnych cenach. Jak zaczniesz robić łóżka z europalet, to i materace zaczną Ci być potrzebne.

RenuJi

Postautor: RenuJi » 21 wrz 2016 14:53

Cóż moim zdaniem trzeba tutaj przede wszystkim zainwestować w palety drewniane wysokiej jakości. Można takie nabyć w Kampol Logistyka, gdzie jest prowadzona szeroko zakrojona gospodarka paketowa. Co więcej firma ta świadczy usługi w zakresie koordynacji transportu, doradztwa, a także także sprawuje kontrolę nad gospodarką paletową, wobec czego można być pewnym, że inwestuje się w produkty dobrej klasy.

lucky loser

Postautor: lucky loser » 15 lut 2017 12:07

Pomysł na biznes może być. Wydaje mi się, że takie łóżko nie powinno być aż tak drogie, a pewnie by było funkcjonalne. Trochę trzeba by pogłówkować jak je zrobi,ć, albo konkurencję podpatrzyć.

Wróć do „Szalone pomysły...”