Pomysł na dobry biznes

…ale może w tym szaleństwie jest metoda?
torndar

Re: Pomysł na dobry biznes

Post autor: torndar » 31 mar 2016 09:31

Myślę, że "barman na wesele" to dobra opcja żeby nieźle zarobić. Jest zainteresowanie takimi usługami.

karinapal

Post autor: karinapal » 22 kwie 2016 16:29

Dobrym pomysłem na biznes jest na pewno hala magazynowa. Znajomi spróbowali niedawno szczęścia w tej materii. Musieli oczywiście wyłożyć trochę gotówki. Konieczne było też dobudowanie drogi i montaż oznakowania pionowego przez firmę . Jednak ta inwestycja bardzo się im opłaciła.

C3lss

Post autor: C3lss » 25 kwie 2016 09:12

Ja jak zakładałem swój biznes to korzystałem z poradników znajdujących się na stronie 6krokow. :) Polecam, fajnie wszystko opisane. :P

Tessa

Post autor: Tessa » 25 kwie 2016 21:57

Dobry biznes to taki, którym nie chwalisz się na prawo i lewo, oczekując pochwał a otrzymując jedynie rozwój konkurencji. Najważniejsze to być zawsze o krok przed konkurencją, wówczas szanse na sukces są dużo większe.

zuzka10

Post autor: zuzka10 » 02 cze 2016 10:12

Koniecznie zastanów się jak nazwać firmę. Na http://nazwadlafirmy.com/ możesz poprosić o pomoc w wymyśleniu nazwy.
Sama po sobie wiem, ze nie jest to takie proste jak mogłoby się wydawać. Ja już raz nazwę musiałam zmienić bo okazało się, ze jest już firma o takiej nazwie.

arlett

Post autor: arlett » 04 cze 2016 17:44

Jeśli masz pomysł na biznes, czujesz go to przystąp do realizacji co ci szkodzi? Jak nie zaryzykujesz to nic nie bedziesz mieć.
Ja mam włąsny sklepik i staram się go rozwijać. Ostatnio trafiłam na gabloty zewnętrzne i chyba w nie zainwestuję żeby móc wywieszać rózne oferty dla klientów.
Tobie też radzę w coś takiego zainwestować, może się bardzo przydać.

wyszczekana

Post autor: wyszczekana » 19 cze 2016 15:26

Jak masz dobry pomysł na biznes to nie chwal się tym na prawo i lewo tylko działaj. Pamiętaj - potencjalna konkurencja jest wszędzie i to na nią trzeba najbardziej uważać.

patetka

Post autor: patetka » 28 cze 2016 23:08

Royal pisze:W Internecie nie znajdzie się dobrego pomysłu na biznes. :) Dobry pomysł to przede wszystkim kreatywność i idea, a tego nikt wam nie wyjawi, bo jeżeli ten pomysł rzeczywiście będzie dobry, to sam go zrealizuje. :)
Może gotowego przepisu na biznes nie znajdziemy w internecie (chociaż z tym też do końca się nie zgodzę), ale internet może nas skutecznie zainspirować, dzięki czemu łatwiej nam będzie dostrzec możliwości, których mamy całą masę na wyciągnięcie ręki.

sara56

Post autor: sara56 » 02 lip 2016 12:43

Fajnie, ze masz pomysl, to juz cos. W dzisiejszych czasach cięzko jest wyżyć z pracy na etacie, dlatego pochwalam takie inicjatywy. Dużo pomysłów i porad dotyczących biznesu można znaleźć w internecie. Można znaleźć wiele szkoleń typu webinaria dla zamawiających i wykonujących, warto będzie to odwiedzić.

amelka

Post autor: amelka » 02 lip 2016 20:43

Ja myslę o hali produkcyjnej, znalazłam części do przenośników taśmowych - krążniki, bębny itd.
Chyba będę tam zamawiać bo ceny są bardzo dobre. Poza tym chcę mieć części na magazynie bo nigdy nie wiadomo kiedy coś nawali.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Szalone pomysły...”