Inwestowanie na Forex - jak robić to skutecznie?

…ale może w tym szaleństwie jest metoda?
Awatar użytkownika
sara

Inwestowanie na Forex - jak robić to skutecznie?

Post autor: sara » 04 gru 2015 15:23

Cześć wszystkim :)

Zastanawiam się obecnie nad rozpoczęciem inwestowania na Forex. Czy jesteście w stanie mi coś w tym temacie doradzić? Podobno taka analiza fundamentalna Forex http://www.fxstarter.pl/jak-grac-na-gie ... czy-warto/ będzie skuteczną pomocą. CO o tym sądzicie?
Niesamowite uczucie. Świadomość, że za chwilę na zawsze odmienisz czyjeś życie.

Katerina21

Re: Inwestowanie na Forex - jak robić to skutecznie?

Post autor: Katerina21 » 28 gru 2015 22:22

Dla mnie sama zasada działania Forex jest nie do ogarnięcia. Poza tym z tego co słyszałam, tak na dobrą sprawę zyski tam są bardzo niepewne i szybko można stracić wszystko. Dużo bezpieczniejszą formą lokowania środków są bez wątpienia inwestycje w grunty. Chcąc zagospodarować nieco swoich oszczędności, zdecydowałam się w związku z tym na program grupy kapitałowej Saveinvest o nawie Grunt to Zysk i jestem pewna, że w tym przypadku nic nie stracę:)

margo903

Post autor: margo903 » 07 sty 2016 10:30

Chcącym skutecznie inwestować na rynku Forex polecam konferencję, która odbędzie się 30 stycznia w Warszawie. Konferencje ta prowadzona będzie przez Grega Seckera, który przez lata wypracował skuteczne techniki inwestowania na tym rynku. Sam Greg jest multimilionerem, który określany jest mistrzem traderów na rynku Forex. Uważam, że warto skorzystać z jego wiedzy i doświadczenia, jeśli chce się osiągnąć swoją własną wolność finansową.

zuzia.gola

Post autor: zuzia.gola » 13 sty 2016 10:50

Jest mnóstwo sposobów na inwestowanie. Bez odpowiedniej wiedzy inwestowanie w różne instrumenty finansowe może jednak być nieskuteczne. Fajną opcją jest otwarcie rachunku maklerskiego np. w TMS Brokers. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy dostęp do różnych instrumentów finansowych, a do tego do innowacyjnych rozwiązań technologicznych wspierających handel.

mattysska
Kontakt:

Post autor: mattysska » 13 sty 2016 12:36

A może program afiliacyjny? W sygnaturce masz link jak w łatwy sposób to robić ;)

ewelline

Post autor: ewelline » 20 sty 2016 17:21

Aby mieć zyski z Forex to trzeba trochę przy tym posiedzieć, bo ważna jest wiedza jak prawidłowo inwestować. Jednak trzeba także śledzić rynki i wydarzenia na świecie, które mają wpływ na kursy walut

ewelina546

Post autor: ewelina546 » 22 sty 2016 11:10

Myślę, że obecnie każdy myślący człowiek stawia na jakieś inwestycje. Może to być Forex, ale są także inne ciekawe (i chyba mniej ryzykowne) alternatywy. Tutaj wealth.pl można znaleźć wiele ciekawych artykułów o opcjach inwestycyjnych.

hannaa89
Kontakt:

Post autor: hannaa89 » 06 sie 2016 14:48

Inwestowanie na Forex jest bardzo ryzykowne (większość inwestujących ponosi na tym straty), także bez odpowiedniego przygotowania nie należy rozpoczynać takiej inwestycji. Radzę zacząć od przeczytania co najmniej kilku książek na temat Forex i różnych innych materiałów na ten temat, a następnie udać się na jakieś profesjonalne szkolenie z tego zakresu. Radzę też poszukać jakichś narzędzi wspomagających inwestowanie.

izabela44

Post autor: izabela44 » 19 sie 2016 11:36

Co kto lubi :)
Ostatnio zmieniony 14 wrz 2016 11:43 przez izabela44, łącznie zmieniany 1 raz.

rafek34

Post autor: rafek34 » 08 wrz 2016 21:45

Najlepiej się szkolić, praktykować, próbować i uczyć się na błędach. Wiele osób próbuje po przez High Sky Brokers. Jak ktoś ma zamiar inwestować na giełdzie to ta platforma jest bardzo fajna i funkcjonalna.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Szalone pomysły...”