nowa moda biurowa

…ale może w tym szaleństwie jest metoda?
kubiaczka

nowa moda biurowa

Post autor: kubiaczka » 12 paź 2015 15:44

od niedawna prowadze mala kancelarie prawna. mam juz swoje biuro i od kilku dni chodzi mi po glowie pomysl zaslyszany u znajomych z innej kancelarii. mianowicie - dodanie do biura troche sztuki. zawsze jak przychodzilam do kancelarii moich znajomych to na scianach widnialy piekne obrazy, nigdy sie nad tym nie zastanawialam - obraz to obraz i juz. ale co miesiac, dwa wisza inne. zapytalam skad je maja, powiedzieli,ze wynajmuja. keidys uslyszeli,ze powstala nowa moda biurowa, ktora wplywa lepiej na samopoczucie klientow i nadaje klimat miejscu. zastanawiam sie co o tym myslicie? obcowanie ze sztuka wedlug mnie jest jak najbardziej przyjemne, ale czy nie lepiej kupic jakis obraz, zamiast wynajmowac?

gosh

Re: nowa moda biurowa

Post autor: gosh » 19 paź 2015 15:16

Lepiej kupić. Dla prawnika to chyba nie będzie duży wydatek.

bystrov87

Post autor: bystrov87 » 20 paź 2015 09:42

Ok, ale jakie obrazy? Masz teraz wydać kupę kasy na jakieś niesamowite obrazy, a przeciętny człowiek nie będzie miał pojęcia kompletnie co to jest? Wydaje mi się, że jakieś zwykłe obrazy, bez przesady finansowej wydadzą.

mikruska

Post autor: mikruska » 27 paź 2015 22:19

z wynajmowaniem obraazow chyba pomysl jest od niedawna. troche orientuje sie w temacie i wiem,ze jest w Warszawie galeria - Art Office i tam sa obrazy na sprzedaz,albo do wynajecia, w dodatku maja ogromny wybor artystow i gtunkow. jesli chcesz to nie sluchaj innych tylko sprobuj

Awatar użytkownika
Werka

Post autor: Werka » 30 paź 2015 08:37

Ja bym postawiła na jakiś elegancki canvas, taki który będzie ładnie pasował do wystroju biura. Myślę, że nie trzeba od razu iść w mistrzów pędzla ;)
:right:

cdgcxwag
Kontakt:

Post autor: cdgcxwag » 03 lis 2015 09:53

Nie wiem czy dobry pomysł ze sztuką wynajmowaną. A z reszta nie rozumiem, większośc ludzi nie zna się na sztuce i nie będą wiedzieli co to takiego. Proponuje kupic znane obrazy, nieryginalne. Każdy będzie wiedział o co chodzi przynajmniej.

Vaness

Post autor: Vaness » 10 lis 2015 09:31

Moim zdaniem wynajmowanie i zmienianie obrazów może być źle odebrane, kojarzyć się z niestałością. Lepiej powiesić coś ładnego, np jakąś kopię, żeby się nie wykosztować, ale właśnie takiego żeby było pozytywnie zapamiętane. Potem ktoś będzie szedł, zobaczy obraz gdzie indziej i pomyśli: oo, a to w tej i tej kancy wisi :thumbup:

margo903

Post autor: margo903 » 17 sty 2016 11:47

Ubranie do biura powinna się ładnie prezentować, ale nie jest to powiedziane że ma być to biała bluzka i czarne spodnie jest wiele fajnych także ubrań, które się nadają do biura. Ostatnio znalazłam fajne spodnie, do tego fajna bluzka z kołnierzykiem nawet polo i elegancko wygląda zestawienie. Buty na lekkim obcasie i gotowe.

GrazkaaW
Kontakt:

Post autor: GrazkaaW » 17 sty 2016 14:03

W mojej pracy nie obowiązuje strój oficjalny. Niektórzy przychodzą do pracy nawet w dresach.

MonikaMarkiewicz

Post autor: MonikaMarkiewicz » 06 kwie 2017 21:40

Dla mnie zawsze klasyka będzie najlepszym wyborem :hand: Myślicie, ze tego typu koszulki http:// bluzki.damskie.net/bluzki-producenta-eldar.html sie nie sprawdzą?? jak najbardziej, podstawowy element garderoby zwykłe bluzki, dodatki do tego i już wyglądamy elegancko.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Szalone pomysły...”