Siłownia

…ale może w tym szaleństwie jest metoda?
Wropaak

Re: Siłownia

Postautor: Wropaak » 10 sie 2016 15:33

Padło tu już kilka tego typu wypowiedzi które popieram, że jest to ciężka branża która teoretycznie cieszy się dużym zainteresowaniem, ale z drugiej strony bardziej przyciągają dobrze rozwinięte sieci siłowni niż jeden lokal. Przynajmniej w dużych miastach tak jest.

Michalkos75
Kontaktowanie:

Postautor: Michalkos75 » 10 sie 2016 21:23

Nie wiem czy sieciówki przyciągają. Mnie przyciąga przede wszystkim sprzet (nie chodze do sieciówki, a do najlepiej wyposażonej siłownii w miescie).
Mnóstwo osób ćwiczy, wiec uważam to za bardzo dobrą, dochodową branże... ale spory kapitał startowy trzeba mieć.

http://www.rzuce-palenie.pl
Ostatnio zmieniony 03 paź 2016 14:51 przez Michalkos75, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Diana21

Postautor: Diana21 » 12 sie 2016 09:11

bardzo bym chciała mieć tyle samozaparcia żeby ćwiczyć na siłowni regularnie

margo903

Postautor: margo903 » 18 sie 2016 20:42

Jeśli się chce, to można pracować nad sylwetka także w domu. Ostatnio z mężem testujemy ćwiczenia na brzuch i stawiam, że szybko będą efekty, bo w połączeniu z odpowiednia dietą jest ok.

mamuśka58

Postautor: mamuśka58 » 19 sie 2016 06:42

Dla osób które aktywnie ćwiczą powinna być ciekawa ta strona asport.pl/k/746/kalesony-termoaktywne. Znajdziecie tu wybór spodni termoaktywnych, kalesonów getrów. Każdy znajdzie coś wygodnego dla siebie. Nawet widziałam propozycje kalesonów dla dzieci.

aldonka34

Postautor: aldonka34 » 30 sie 2016 12:25

My mamy z mężem domową siłownię, którą urządziliśmy dzięki specjalistom.Był to jednokrotny wydatek, więc odpadają nam wszystkie koszta na karnety itd. Polecam takie rozwiązanie.

yvette

Postautor: yvette » 18 wrz 2016 15:47

Moim zdaniem branża fitness jest wymagająca dokładnie tak samo jak każda inna. Osobiście chodzę do małej siłowni, która nie jest sieciowa, płacę troszkę więcej za karnet, ale sprzęt, atmosfera, grafik itp. w pełni mi odpowiada. No i nie ma dzikich tłumów, choć na sali zawsze komplet :) Nie zawsze sieciówka będzie miała przewagę nad czymś niesieciowym, to w każdej branży się sprawdza. Na pewno warto dbać o konkurencyjność takiego obiektu. Osobom, które prowadzą biznesy w branży fitness & wellness, polecam uczestnictwo w targach FIWE, na pewno sporo się dowiecie o obecnych trendach i o tym, w jaki sposób rozwijać swój biznes, aby był atrakcyjny dla klientów. Program zapowiada się super :)

bibitka

Postautor: bibitka » 28 wrz 2016 18:07

Ja mam właśna siłownię i naprawdę biznes się opłaca jeszcze jak masz w dobrym miejscu to super sprawa. Nie chcę zakładać nowego wątku to napiszę tutaj ostatnio mam ochotę na zakup suplementu African mango ale cały czas znajduję jakieś sprzeczne informację np tutaj http://pillspot.pl/apteka/african-mango-cena-gdzie-kupici juz nie wiem czy ufać temu suplementowi czy nie? może miał ktos i się wypowie będę wdzięczna za jakąkolwiek odpowiedz

bibitka

Postautor: bibitka » 28 wrz 2016 19:05

Świetny pomysł ja też jestem właścicielką dobrze prosperującej siłowni także polecam ten biznes. Nie będę zakładała nowego tematu zapytam więc tutaj mam ochotę zacząć brać suplement diety african mango. Już od dłuższego czasu przeszukuję informacji o nim i cały czas znajduję jakieś sprzeczne informacje. Może ktoś używa i mi podpowie będę wdzięczna za jakieś informacje.

yvette

Postautor: yvette » 30 wrz 2016 15:28

Myślę, że na targach FIWE będzie też ciekawa oferta ze strony producentów suplementów, może najlepiej byłoby porozmawiać na temat tych kontrowersji osobiście? Targi są zawsze najlepszą opcją ku temu :)

Wróć do „Szalone pomysły...”