Szkolenia

…ale może w tym szaleństwie jest metoda?
narlos

Re: Szkolenia

Post autor: narlos » 08 maja 2015 13:59

Byłam raz na szkoleniu, gdzie bylo zwykłe lanie wody.

vataria

Post autor: vataria » 14 maja 2015 19:11

zamiast szkoleń lepsze są kursy - więcej godzin i lepiej zorganizowane. wiem, bo sama jeszcze inwestuję w swoje hobby, czyli wizaż. byłam na paru szkoleniach i nic mi nie dały, dałam się namówić na kurs w szkole Fam w Krakowie i warunki oraz wiedza/umiejętności instruktorek nieporównywalne...

Katerina21

Post autor: Katerina21 » 20 maja 2015 11:42

Ja jakiś czas temu zdecydowałam się na szkolenie, a właściwie kurs, z tym że tak bardziej hobbistycznie. Kiedy tylko mam wolna chwilę, nagrywam różnego rodzaju filmy, ale zawsze brakowało mi odpowiedniej wiedzy, aby móc je dopracować. Po http://edugrafia.pl/kursy_wideo/kurs-sony-vegas-pro/ nie mam już z tym najmniejszych problemów, a co najważniejsze jest to dla mnie świetna zabawa:)

SandrekW

Post autor: SandrekW » 25 maja 2015 11:55

Moim zdaniem każde szkolenia są wartościowe.

Awatar użytkownika
Wika09
Kontakt:

Post autor: Wika09 » 25 maja 2015 13:31

Dlatego warto wybrać się na jakieś konkretne szkolenie, które podniesie nasze kwalifikacje, albo pozwoli zdobyć zawód. Warto wybrać np. szkolenie dzięki któremu zdobędziemy uprawnienia cieplne.

Cytrynowa
Kontakt:

Post autor: Cytrynowa » 28 maja 2015 10:25

Moja koleżanka ciągle robi jakieś kursy i szkolenia. Z punktu widzenia osoby postronnej, wiele z nich jest bez sensu. Bo prawdopodobnie się nie przydadzą. Ale jakimś dziwnym trafem, jej pracodawcy łaskawym okiem na to spoglądają. '...kobieta wszechstronna - do tańca i różańca'. Mi się osobiście podobają kursy z baz danych. Bywałam na takich. Programowanie bywa szalenie ciekawym zajęciem. Moje programy zawsze były najprostsze ale niejeden mężczyzna, by się nie mógł taką umiejętnością pochwalić.

Ale uważam, że nie tylko kursy i szkolenia są przydatne. Polecam też zagrać w symulator firmy.Mana Game po prostu daje człowiekowi takiego 'kopa' pozytywnej energii. Mojej koleżance tak dobrze idzie, że już zaczęła się poważnie zastanawiać nad założeniem własnej firmy. Szczególnie, że ta gra bazuje na prawdziwej sytuacji rynkowej. Ma to plus i minusy. Strasznie nas kantują na procentach ;( Lokaty wcale nie są takie korzystne, jak nam wmawiają...

Amarentynka

Post autor: Amarentynka » 01 cze 2015 15:10

Prowadzę szkolenia dla młodych mam i tatusiów w wynajętym garażu i dowiedziałam się, że potrzebuję zakupić ubezpieczenie garażu, czy to prawda?

Karolcia89

Post autor: Karolcia89 » 18 cze 2015 13:57

U mnie w firmie często przeprowadzamy różnego rodzaju szkolenia dla kadry pracowniczej. W najbliższym miesiącu planujemy przeszkolić parę osób które na to zasługują na menadżerów. Pomóc ma nam w tym intra-biznes.pl która specjalizuje się w tego typu szkoleniach.

sylwia4012

Post autor: sylwia4012 » 26 cze 2015 19:11

Osobiście uważam, że niezależnie od tego jaką pozycję zajmujemy w firmie, warto się szkolić. O tym, że wszyscy potrzebują szkoleń świadczy fakt, że organizowane są szkolenia takie jak te http://akademiamenedzera.com/ - skierowane do menedżerów, czyli osób, które zazwyczaj zarządzają jakimś zespołem, a nie są szeregowymi pracownikami. Szkolenia pomagają nie tylko zdobyć pewne umiejętności, ale także zwrócić uwagę na elementy, które czasami umykają nam w codziennej pracy takie jak np. tworzenie zgranego zespołu czy nasz wizerunek w oczach współpracowników.

mikruska

Post autor: mikruska » 27 lip 2015 14:18

Z szalonych pomysłów to ja zaczęłam inwestować... wiem brzmi egzotycznie ;) Co może robić mama malutkiej Nastki... siedzę w domu, tzn. pracuje na cały etat jako house ogarniacz i zarabiam inwestując.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Szalone pomysły...”