Pożyczka na rozwój firmy

…ale może w tym szaleństwie jest metoda?
JuloRyba

Re: Pożyczka na rozwój firmy

Post autor: JuloRyba » 07 lut 2017 16:16

Karolcia89 pisze:Zastanawiam się nad małą pożyczką na rozwój mojego małego biznesu. Co sądzicie o chwilówkach? Ktoś z Was już brał albo może miał z tym do czynienia. Nie chce brać kredytu w banku bo tam zawsze mają wysokie wymagania...
Chwilówka na rozwój biznesu?? Ło matko, nigdy. A pożyczki bankowe też maja spore procenty. Zastanów się dwa razy. Może jakaś dotacja z unii??

mamami

Post autor: mamami » 17 maja 2017 14:00

A w Vivusie udzielają pożyczek do jakiej kwoty? Tutaj http://finansoskop.pl/vivus-pl niby czytam o nich, ale wolałabym info od Was, czuję, że będzie bardziej sprawdzone.

anja87

Post autor: anja87 » 05 lip 2017 12:20

Jeśli szukasz pożyczki i nie masz szans na kredyt na rozwój, albo dotację z urzędu miasta lub z UE to przeglądnij sobie ofertę vivusa. Tutaj możesz pożyczyć do 7500 zł i okres kredytowania wynosi do 30 dni, nie wiem czy takie warunki ci odpowiadają? Jeśli nie to zobacz jeszcze po urzędach pracy, czy nie ma jakiś programów aktywizacji czy dotacji na rozwój (chociaż te zazwyczaj dotyczą osób bezrobotnych, które zaczynają z własną dg)

Szymonka

Post autor: Szymonka » 09 sie 2017 18:07

Widzę, że w wielu tematach pojawiają się wpisy dotyczące pytań o kredyty, więc podzielę się z Wam stroną, na którą sam trafiłem szukając dobrej porównywarki. Chodzi o http://www.ekredytgotowkowy.pl/kredyty. Jeśli zastanawiacie się, gdzie najlepiej wziąć kredyt, to ta porównywarka może Wam udzielić przydatnych wskazówek w tym temacie. Na pewno warto sprawdzi

ODPOWIEDZ

Wróć do „Szalone pomysły...”