W jakim banku najlepiej założyć konto?

…ale może w tym szaleństwie jest metoda?
wania

Re: W jakim banku najlepiej założyć konto?

Post autor: wania » 28 lis 2016 14:42

Ja jestem w pko i nie narzekam, chociaż tak jak w przypadku pewnie każdego konta warto uważać na to, za co pobierają pieniądze. Jeśli ktoś szuka informacji w tematyce finansowej to polecam zajrzeć centrumfinansowe, sporo praktycznych wskazówek i porad, dodatkowo tak jak na przykład mowa o kontach bankowych to nierzadko są porównane oferty od razu więc można się praktycznie rozeznać co i jak, gdzie jest korzystnie.

AnetaKa
Kontakt:

Post autor: AnetaKa » 28 lis 2016 22:20

Tyle ludzie narzeka na mBank, a ja myślę, że nie ma idealnego banku. W każdym coś nie gra, bo wszystko zależy też na kogo trafimy. Wiadomo warunki warunkami, ale często wszystko rozbija się o kontakt, support. Ja nie narzekam (poza męczącymi czasem telefonami z idealnymi propozycjami dla mnie :/)

TeresaKuwera

Post autor: TeresaKuwera » 06 gru 2016 13:29

MBank, bo dużo opcji jest za darmo. Jeśli płacisz kartą 100 zł+ miesięcznie, a w sumie prawie każdy to robi, to karta też 0 zł. Jak nie, to 2 zł.

Koranna

Post autor: Koranna » 22 mar 2017 14:19

tylko darmowe konta! ;) po co płacic za coś co można mieć za zero np. prowadzenie konta czy oplate za karte. jest teraz pare takich kont. ja mam w Orange Finanse i jestem zadowolona, bo nic nie place za prowadzenie konta i jeszcze można jakieś fajne zniżki do sklepów wyłapać :right:

monikabert90

Post autor: monikabert90 » 07 lip 2017 22:11

Widzę, że polecacie różne konta, można się w tym pogubić. Znalazłam ostatnio fajny ranking kont osobistych, z tego co zauważyłam, jak najbardziej aktualny, z informacjami o obecnych promocjach itp. Co sądzicie o korzystaniu z takiego rankingu? Czy według Was pierwsza trójka jest rzeczywiście najlepsza? ;)

bella91

Post autor: bella91 » 08 paź 2017 19:32

Banków jest sporo. Porównaj sobie oferty i wybierz taką ktora najbardziej ci odpowiada.
Na konto-studenckie.pl znajdziesz propozycje kont dla studentow. WIdziałam, ze niektóre sa naprawde godne uwagi.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Szalone pomysły...”