W jakim banku najlepiej założyć konto?

…ale może w tym szaleństwie jest metoda?
kreatynka

Re: W jakim banku najlepiej założyć konto?

Post autor: kreatynka » 22 cze 2016 12:16

pepitka pisze:
Parabellum pisze:Póki co mam konto w Getin Bank, lecz myślę nad zmianą. Czy jest coś innego godnego polecenia?
Sprawdź porównanie kont bankowych i w ten sposób dowiesz się czy coś jest korzystniejsze niż Twoje obecne konto :)
Super strona, jak szłam na studia to szukałam i przeglądałam i to dużo ułatwiło wybór takiej nieświadomej istotce jaką jestem! 8-)

Gancelika

Post autor: Gancelika » 23 cze 2016 23:24

Też korzystałam z porównywarek i stanęło na tym, że wybrałam to konto internetowe w Eurobank. Naprawdę przeanalizowałam dziesiątki ofert i dla mnie, osoby młodej, takie konto jest po prostu najkorzystniejsze, bo mnie po prostu nic nie kosztuje.

Awatar użytkownika
Agnieszka83

Post autor: Agnieszka83 » 01 lip 2016 15:39

Wydaje mi się, że przy wybieraniu konta bankowego warto zwracać uwagę na różnego rodzaju udogodnienia, chociażby na dostępność systemu przelewów natychmiastowych np. Express Elxir, dzięki któremu będziemy w stanie przelewać pieniądze z naszego konta bankowego na rachunek bankowy w innym banku w kilka sekund. Tutaj znajduje się lista banków, w których działa wspomniany system – http://www.expresselixir.pl/tabela-dostepnosci/.

Sunsin

Post autor: Sunsin » 19 lip 2016 22:53

Opcji jest dużo bo tego typu kont też nie brakuje na rynku. Poczytaj sobie różnego rodzaju strony poświęcone tej tematyce, znaleźć można naprawdę bardzo dużo ciekawych ofert. Kwestia czego konkretnie szukamy. Możliwości na pewno nie brakuje.

Nadforka

Post autor: Nadforka » 20 lip 2016 08:39

Odwieczne pytanie pojawiające się na każdym forum. Moim zdaniem wszystko zależy od preferencji i tego do czego najcześciej go używamy.

Misia_00
Kontakt:

Post autor: Misia_00 » 20 lip 2016 22:55

Ja od ponad 5 lat mam konto w ing. Nie narzekam, w sumie jestem zadowolona. Ostatnimi czasy zmieniła im się polityka i darmowe jest wybieranie tylko w bankomatach ing (w pozostałych do określonej kwoty -nie pamiętam dokładnie) no i płatność kartą znowu zwiększyli chyba do 300 zł miesięcznie...i wtedy prowadzenie konta jest darmowe (w innym przypadki chyba 7 zł na miesiąc).

Chyba już wszystkie banki wprowadziły jakieś dodatkowe opłaty.

aldonaxx

Post autor: aldonaxx » 18 sie 2016 16:02

Ja bym szukała opinii i porad na stronkach z porównaniem takich kont. Jeśli nadal takiego szukacie to zobaczcie sobie te namiary na Smart Bank
Ja słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat smart banku :)

stapka18
Kontakt:

Post autor: stapka18 » 14 lis 2016 08:53

Najlepiej w jakimś rankingu w internecie wypada mbank. Jestem ciekawa jakie są odczucia prawdziwych użytkowników tego banku? Wprowadzają z czasem coraz więcej opłat? Ja tak mam w wbk i myślę, żeby się przenieść, bo po 5 latach za wszystko zdzierają....

Agnieszka9889

Post autor: Agnieszka9889 » 24 lis 2016 11:27

A jakie opinie macie dot. Millenium ?

Awatar użytkownika
Martita

Post autor: Martita » 27 lis 2016 22:35

A słyszeliście o NEST banku? To nowy twór powstały ze Smart i Biz banku, czytałam właśnie artykuł, w którym bardzo pozytywnie się o nim wypowiadali, weszłam na stronkę i rzeczywiście chociażby konto osobiste można założyć na korzystnych warunkach - https://www.nestbank.pl/indywidualny/ko ... konto.html bez opłat, do tego wystarczy złożyć internetowy wniosek i wszystko w ogóle załatwić on-line. Z tym, że nie miałam styczności jeszcze ani z Nest, ani wcześniej ze Smart bankiem, jak oceniacie ich obsługę klienta? Warto się zainteresować ich ofertą?
Każdy z nas no­si w so­bie piękno. Cała sztu­ka po­lega na tym, by umieć je odkryć.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Szalone pomysły...”