Dostawa napojów do domu

…przykłady ciekawych mamobiznesów z Polski z zagranicy.
Biznestata

Dostawa napojów do domu

Post autor: Biznestata » 23 wrz 2016 16:01

Czy wiecie, że dostawa napojów do domu też może być dobrym biznesem? Wystarczy samochód dostawczy, magazyn i umowy podpisane z producentami. Biznes jakich wiele, wystarczy znaleźć klientów, myślę, że to nie będzie trudne i dalej do roboty. Zapomniałem dodać, że praca raczej dość ciężka, wody, soki czy też piwo trochę ważą, ale może warto spróbować, co Wy na to?
Biznes

Bella

Re: Dostawa napojów do domu

Post autor: Bella » 15 mar 2017 20:26

Tylko gorzej z ludźmi, którzy taką usługę zamówią. U nas przeważnie, piwo, wodę i inne napoje zamawia się w markecie. Taniej i bez marży pośrednika.

Krakowianka

Post autor: Krakowianka » 02 maja 2017 12:15

Nie byłabym aż taka pewna. Jest spora liczba ludzi, którzy też są wygodni i taka dostawa do domu napojów mogłaby się też cieszyć popytem. Pomyślcie starsi ludzie, przecież tak łatwo to nie jest dźwigać te hektolitry, to sporo waży.

opiekunka

Post autor: opiekunka » 20 maja 2017 08:51

Też mi się wydaje, że jest spora liczba ludzi potencjalnie zainteresowana takimi usługami. Szczególnie teraz latem, kiedy się dużo pije. Jednak te butelki trochę ważą i jak się ma dużą rodzinę, to trzeba to wszystko dźwigać.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jak to robią inni...”