Jak planujecie wakacje?

…przykłady ciekawych mamobiznesów z Polski z zagranicy.
biedroska

Re: Jak planujecie wakacje?

Post autor: biedroska » 19 kwie 2017 16:01

Ja wakacje zawsze staram sie planować odpowiednio wcześnie, żeby znaleźć miejsce w dobrym hotelu i w dobrej cenie. W tym roku wybieram się do kudowy zdrój i mam zamiar zatrzymać się w hotelu verde montana, gdzie mają nawet spa, więc może też skorzystam.

Azamag

Post autor: Azamag » 15 maja 2017 21:13

Zamierzam w tym roku odwiedzić wiele ciekawych miejsc. Właśnie planuję kolejną eskapadę tym razem do Albanii. Wytwórnia Wypraw ma fantastyczną propozycję wyjazdu podczas, którego 7 dni spędzę we Vlorze nad morzem, a 3 dni to pobyt w Tiranie, Skopje, Sarajewie. Muszę jeszcze przekonać męża, myślę, że da się namówić lubi takie wypoczynki przeplatane zwiedzaniem przepięknych miejsc. Dodatkową atrakcją wyjazdu jest impreza albańska, podczas której uda nam się poznać lokalne zwyczaje i tutejsze smaki.

opiekunka

Post autor: opiekunka » 15 maja 2017 22:21

Kraje południowej Europy mają swój niepowtarzalny klimat.

mamaja

Post autor: mamaja » 20 cze 2017 22:16

A my z mężem co roku staramy się odwiedzać inne ciepłe kraje :) Odkładamy gotówkę przez cały rok, żeby potem pojechać na świetne wakacje i zobaczyć coś nowego . Trochę nas te wycieczki kosztują, ale warto :) A jestem ciekawa jak wyglądają wasze wydatki letnie? Wydajecie na odpoczynek podobne kwoty czy tak jak my różne co roku ? Polecam sprawdzić jak wyglądają wydatki letnie tutaj https://www.ferratum.pl/sites/ferratum. ... 17-POL.PDF

lingmulf

Post autor: lingmulf » 23 cze 2017 16:56

Tym razem na wakacje wybieramy się do Zajazd Kruszwica restauracja i noclegi, gdzie spędzimy 4 dni. Następnie Kraków i Bieszczady. Tym razem stawiamy na Polskę!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jak to robią inni...”