Jak planujecie wakacje?

…przykłady ciekawych mamobiznesów z Polski z zagranicy.
biedroska

Re: Jak planujecie wakacje?

Post autor: biedroska » 19 kwie 2017 16:01

Ja wakacje zawsze staram sie planować odpowiednio wcześnie, żeby znaleźć miejsce w dobrym hotelu i w dobrej cenie. W tym roku wybieram się do kudowy zdrój i mam zamiar zatrzymać się w hotelu verde montana, gdzie mają nawet spa, więc może też skorzystam.

Azamag

Post autor: Azamag » 15 maja 2017 21:13

Zamierzam w tym roku odwiedzić wiele ciekawych miejsc. Właśnie planuję kolejną eskapadę tym razem do Albanii. Wytwórnia Wypraw ma fantastyczną propozycję wyjazdu podczas, którego 7 dni spędzę we Vlorze nad morzem, a 3 dni to pobyt w Tiranie, Skopje, Sarajewie. Muszę jeszcze przekonać męża, myślę, że da się namówić lubi takie wypoczynki przeplatane zwiedzaniem przepięknych miejsc. Dodatkową atrakcją wyjazdu jest impreza albańska, podczas której uda nam się poznać lokalne zwyczaje i tutejsze smaki.

opiekunka

Post autor: opiekunka » 15 maja 2017 22:21

Kraje południowej Europy mają swój niepowtarzalny klimat.

mamaja

Post autor: mamaja » 20 cze 2017 22:16

A my z mężem co roku staramy się odwiedzać inne ciepłe kraje :) Odkładamy gotówkę przez cały rok, żeby potem pojechać na świetne wakacje i zobaczyć coś nowego . Trochę nas te wycieczki kosztują, ale warto :) A jestem ciekawa jak wyglądają wasze wydatki letnie? Wydajecie na odpoczynek podobne kwoty czy tak jak my różne co roku ?

lingmulf

Post autor: lingmulf » 23 cze 2017 16:56

Tym razem na wakacje wybieramy się do Zajazd Kruszwica, gdzie spędzimy 4 dni. Następnie Kraków i Bieszczady. Tym razem stawiamy na Polskę!

4tizyy

Post autor: 4tizyy » 29 cze 2017 13:41

Ja zaplanowałam że w tym roku pojedziemy do takiego pensjonatu nad morzem, wydaje mi się że to całkiem odpowiednie miejsce na wakacyjny wyjazd dla całej naszej rodzinki. Łazy to całkiem spoko miejscowość ale mam nadzieje że przez dwa tyg nie zaczniemy się w pewnym momencie nudzić bo to nie jest jakaś wielka metropolia ale w sezonie powinno być sporo atrakcji.

pepitka

Post autor: pepitka » 05 lip 2017 15:03

My najczęściej planujemy wakacje na początku roku, wtedy rezerwujemy pokoje i wszystko organizujemy. W tym roku wybieramy się nad Bałtyk do Łeby, wynajęliśmy domki i w sierpniu wyjeżdzamy na 2 tygodnie, nie mogę się doczekać! :)

mamaja

Post autor: mamaja » 21 lip 2017 18:33

Ja z reguły wybieram się w nowe miejsca, w których jeszcze nie miałam okazji być. W tym roku nie wybieramy się z mężem na dłuższe wakacje ale planujemy skoczyć gdzieś na weekend żeby odpocząć. Może ktoś z Was miał już okazję odwiedzić willę Lawenda w Kudowie Zdroju ? Mam ochotę wybrać się do Czech a stamtąd jest bardzo blisko :) Z góry dzięki za opinie :)

kalicki12

Post autor: kalicki12 » 22 lip 2017 15:19

Ja staram się planować wakacje odpowiednio wcześnie i zgodnie z moim budżetem. Wpadłam w tym roku na stronę Szkoły Bezpiecznego Latania w Szczyrku i postanowiłam zapisać się na kurs podstawowy latania paralotnią. Na stronie można znaleźć ceny ich kursów. Mam nadzieję, że będzie to niezapomniane przeżycie. :)

thunder

Post autor: thunder » 24 lip 2017 11:46

Ja planuje dobrze pół roku wcześniej lubię mieć wszystko dopięte.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jak to robią inni...”