Reklama firmy

…przykłady ciekawych mamobiznesów z Polski z zagranicy.
Sanczeska

Reklama firmy

Post autor: Sanczeska » 28 lut 2016 01:40

Mamusie poradźcie jak można rozreklamować swój biznes? Mam swoją firmę od jakiegoś czasu no i klientów tylko kilku. Ostatnio nawet pomyślałam czy może nie dodawać czegoś przy transakcji, wiecie jakiś mały gadżet. I tak wpadłam na smycze. Nie drogie i w sumie klienci nosząc sami dadzą trochę reklamy :) Jak myślicie to dobry pomysł czy raczej nie wypali?

iksik87

Re: Reklama firmy

Post autor: iksik87 » 28 lut 2016 13:52

Smycze to może być fajny gadżet, ale na pewno nie załatwi tematu całej reklamy Twojej firmy. Bardziej pomyśl o ulotkach, plakatach, a może banerach reklamowych w Twoim mieście? Mogę Ci polecić świetną drukarnię internetową, Labcreation, w której zaprojektujesz i zamówisz potrzebne materiały reklamowe.

anastazja4390

Post autor: anastazja4390 » 29 lut 2016 11:49

Wydaje mi sią, że taka smycz i tak w końcu wyląduje w koszu. Nie wiem jaką masz firme ale może jakiś filmik promocyjny by bardziej pomógł ? Znawcami w tym temacie sa oni ubileones.pl . Współpracuje z nimi nawet Honorata Skarbek. Przedzwoń, na pewno będą mieć jakąć ciekawą propozycję.

Endovia

Post autor: Endovia » 16 mar 2016 10:59

Głównie reklama w internecie się teraz sprawdza, także lokalne firmy. ;) bo wszystkiego szukamy teraz w wyszukiwarce.

GlodnaSukcesu

Post autor: GlodnaSukcesu » 20 mar 2016 20:43

Postaw na solidne pozycjonowanie a klienci sami szybko Cię znajdą. Reklama w obecnych czasach jest sporym wyzwaniem i trzeba wiedzieć, jak umieć się przebić.

awokados
Kontakt:

Post autor: awokados » 21 mar 2016 12:51

Proponuję długopisy do reklamy firmy - bardzo dobrze się sprawdzają i są niedrogie. Ewentualnie pendrive'a - większy wydatek.

karolinka
Kontakt:

Post autor: karolinka » 23 mar 2016 10:07

Najlepszym sposobem na reklamę jest marketing internetowy, można nim zdziałać cuda i efekty mogę być widoczne już po 2 tygodniach. Tylko trzeba trafić na dobrego specjalistę. Ja swoją firmę powierzyłam w ręce http://www.mmarketing.com.pl i jestem zadowolona.

gaja

Post autor: gaja » 03 kwie 2016 22:50

W każdym przypadku świetnie się sprawdzają ulotki, banery oraz inne materiały reklamowe, które można powiesić w widocznym miejscu lub też też rozdać potencjalnym klientom. Tutaj fanatycydruku.pl są namiary na dobrą i tanią drukarnię internetową, w której można zamówić tego typu asortyment.

Azamag

Post autor: Azamag » 04 kwie 2016 20:54

gaja pisze:W każdym przypadku świetnie się sprawdzają ulotki, banery oraz inne materiały reklamowe, które można powiesić w widocznym miejscu lub też też rozdać potencjalnym klientom. Tutaj fanatycydruku.pl są namiary na dobrą i tanią drukarnię internetową, w której można zamówić tego typu asortyment.
Drukarnia godna polecenia. Ja zamawiałam u nich notesy klejone z oprawą. Na moje życzenie umieszczono na nim logo i tekst reklamowy mojej firmy. Mają ich bardzo szeroką ofertę od formatu A6 przez A5, A4 i DL. Notesy rozdaję moim klientom. Myślę, że każdemu z nich się przydadzą.

Karolcia89

Post autor: Karolcia89 » 05 kwie 2016 08:18

Jeśli rozmawiamy o reklamie to ja zdecydowałam się na marketing bezpośredni lecz sama tego nie prowadziłam tylko zleciłam to bardzo dobrej agencji marketingowej z Katowic. Jeśli ktoś jest bliżej zainteresowany tematem to zachęcam do zapoznania się z ofertą http://www.directchannel.pl Dzięki nim będziemy mogli rozpocząć bardzo dobrą kampanię marketingową która spowoduje że zaczniemy być widoczni w sieci. Co o tym sądzicie ?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jak to robią inni...”