Reklama firmy

…przykłady ciekawych mamobiznesów z Polski z zagranicy.
Misiek133

Re: Reklama firmy

Post autor: Misiek133 » 16 lut 2018 15:42

Hej natomiast moim zdaniem w obecnych czasach najlepszą formą reklamy jest internet. Warto zainwestować w dobrego fachowca który się tym zajmie , pamiętam jak moja znajoma jakiś czas temu zdecydowała się skorzystać z usług Premium Digital i jest bardzo zadowolona ponieważ jej firma zyskała duże zainteresowanie. Indywidualne podejście i nowoczesność jaką dysponują potrafić sprawić że w szybkim czasie liczba klientów i odwiedzin na naszej stronie się zwiększy.

Chylon

Post autor: Chylon » 27 lut 2018 17:14

Według mnie nawet najprostsza forma reklamy może okazać się najbardziej skuteczną. Najważniejsze, aby była ona charakterystyczna i zwracała na siebie uwagę gapiów. Mam na ten temat spore pojęcie od kiedy szyld reklamowy naszej firmy ozdobił naszą okolicę. Nie możemy oderwać się od nowych klientów, fenomenalna sprawa!

arlett

Post autor: arlett » 07 mar 2018 19:31

Gadżety reklamowe jak najbardziej się sprawdzają, podobnie jak reklama w internecie.
Chcę też wypromować moją firmę na targach w Poznaniu.

mamaja

Post autor: mamaja » 07 mar 2018 20:47

Nie macie pomysłu na reklamę własnej firmy? Jeśli szukacie sposobów aby Wasz biznes zaistniał to wejdźcie sobie na stronę inventini.com/blog/7-pomyslow-kreatywnie-wykorzystac-materialy-reklamowe. Poczytajcie sobie o sposobach i pomysłach na kreatywne wykorzystanie materiałów reklamowych. Mi najbardziej podobają się dmuchane pufy i piankowe siedziska.

anna_ka

Post autor: anna_ka » 17 mar 2018 19:50

A macie jakies swoje firmowe gadzety reklamowe? Jezeli nie - to mozna zakupic praktycznie dowolny gadzet reklamowy, oczywiscie odpowiednio spersonalizowany: logo, nazwa, kolor itp. Gadzety sa rozne - od kalendarzy, notesow, poprzez pendrivy a konczac np na slodyczach czy parasolach - wszystko zalezy od tego, co chcemy i ile chcemy na nie wydac.

majaa862

Post autor: majaa862 » 06 kwie 2018 11:03

Reklama firmy powinna być dokładnie przemyślana i odpowiednio zaplanowana. Agencja marketingowa chyba najlepiej poradzi sobie z tym zadaniem. Z kampaniami dla firm IT świetnie radzi sobie Bitubi - mają w tym spore doświadczenie, m.in. w produkcji materiałów reklamowych, czy organizacji eventów.

Awatar użytkownika
Akarka

Post autor: Akarka » 09 kwie 2018 16:58

Znakomicie! Dzięki wielkie za ciekawe i sprawdzone porady. Z całą pewnością przydadzą mi się one :)
Któregoś popołudnia spoglądasz w niebo, wciągasz w płuca powietrze i instynktownie wiesz już, że świat się zmienił

evelajna

Post autor: evelajna » 18 kwie 2018 04:50

Reklama to jedno ale moim zdaniem warto zadbać także o to by taka firma była dobrze widoczna dla każdego potencjalnego klienta. Myślę, że obowiązkowym elementem każdego biura powinny być tego typu szyldy informacyjne z nazwą i ewentualnie adresem firmy. To w naszym interesie leży, by klient mógł szybko i bez problemu trafić do siedziby naszego biura prawda :) ?

yokoyoko

Post autor: yokoyoko » 19 kwie 2018 11:10

W naszym wypadku wybór padł na reklamę podświetlaną, tablice reklamowe. W końcu jest to najlepszy sposób na zaprezentowanie swojej oferty, w szczególności nocą. W reklamie najważniejsze jest to, aby była charakterystyczna i widoczna a firmie, która dla nas to wykonała w zupełności się to udało. Citylighty i rollpostery z ich oferty są fenomenalne!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jak to robią inni...”