Inkubator Przedsiębiorczości na start

…przykłady ciekawych mamobiznesów z Polski z zagranicy.
Marzanna

Inkubator Przedsiębiorczości na start

Post autor: Marzanna » 31 lip 2015 15:59

Chciałabym Wam zwrócić uwagę na Inkubatory Przedsiębiorczości, jest to forma działalności mająca też swoich zwolenników. Co ciekawe nie tylko studenci mogą do takich inkubatorów należeć, inni także. Na start taki inkubator wydaje się rozsądną propozycję. Nie płacimy składek ZUS, co też jest sporą oszczędnością. Ja osobiście nie należę do żadnego inkubatora, ale mam znajomego, który już kilka lat jest i jest bardzo zadowolony. Macie jakieś doświadczenia na ten temat dajcie innym znać, bo wiadomo na początku nie jest łatwo.

karinapal

Re: Inkubator Przedsiębiorczości na start

Post autor: karinapal » 21 sie 2015 09:26

To jest całkiem niezły pomysł:)

dorotaa

Post autor: dorotaa » 24 sie 2015 15:13

Inkubator przedsiębiorczości jest świetnym rozwiązaniem na początek. Pomaga wystartować, no i można trochę zaoszczędzić.

pracowita

Post autor: pracowita » 24 sie 2015 17:10

Jak startujesz dopiero ze swoim biznesem to inkubator przedsiębiorczości na start jest dobrym rozwiązaniem, Są też wg mnie minusy, nie budujesz swojej marki i nie jesteś przez to rozpoznawalna na rynku.

Brolej25

Post autor: Brolej25 » 25 sie 2015 18:58

Taki inkubator na początek to super rozwiązanie bo uczysz się prowadzić odpowiedzialny biznes mając mniejsze koszty i odpowiedzialność. Na start jest to bardzo ok!

saszej

Post autor: saszej » 11 lut 2016 18:01

Na pewno jest to dobre, żeby później wystartować z własną działalnością. Od początku można się wszystkiego nauczyć. Sama słyszałam, że dzięki tej formie potem było wykorzystywane biuro wirtualne do rozliczeń. Myślę, że warto.

ulalegowicz

Post autor: ulalegowicz » 27 kwie 2016 22:32

Podejmując samodzielną czy w grupie działalność, uruchamiając nowy pomysł na biznes mamy największą szansę na rzeczywisty sukces zamiast tylko pensji w czyjejś firmie. Kiedyś przedsiębiorcy byli skazani tylko na własne pomysły. Dziś jest wiele firm doradczych z pomocy których można skorzystać aby nowy biznes uruchamiać w oparciu o profesjonalny biznes plan. Im większa inwestycja tym bardziej to jest potrzebne. Jedną z takich firm jest metisgroup.pl. Specjalizuje się w świadczeniu usług eksperckich dla branży budowlanej: firm budowlanych, deweloperskich i produkujących dla budownictwa. Drugim obszarem działalności są jednostki samorządowe.

zakharjacek
Kontakt:

Post autor: zakharjacek » 13 maja 2016 13:56

Inkubator przedsiębiorczości jest świetnym rozwiązaniem na początek.

ictb
Kontakt:

Post autor: ictb » 03 lip 2016 14:52

Czy to na pewno dobry pomysł? Słyszałem, że są problemy trzeba pytać o zgodę na wystawienie faktury, wszystko długo trwa. Ktoś coś wie??

Ketrab89
Kontakt:

Post autor: Ketrab89 » 07 lip 2016 14:28

Też mam co do tego pewne wątpliwości. Ale mam nadzieję że mi pomożecie i doradzicie co robić w tym przypadku

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jak to robią inni...”