Ciekawy pomysł na wydawnictwo

…przykłady ciekawych mamobiznesów z Polski z zagranicy.
maria.bit

Re: Ciekawy pomysł na wydawnictwo

Post autor: maria.bit » 28 lut 2014 17:54

Czego to ludzie nie wymyślą:) Bardzo podobają mi się takie wydawnictwa z inwencją. Może rzeczywiście nie wszystkie książeczki są godne uwagi, ale niektóre na pewno warto kupić swojemu dziecku. Mam wrażenie, że tego typu oferty z roku na rok są coraz bardziej urozmaicone.

gasiorek

Post autor: gasiorek » 23 mar 2014 09:11

Też popieram takie pomysły. Po pierwsze dziecko jest dowartościowane, rodzina chyba też, jest świetna pamiątka, dziecko pobudzone do aktywności intelektualnej. No i zrozumienie zasady powstawania książek, co jak sądzę przyda się do tego, żeby dziecko w ogóle lubiło czytać książki w przyszłości. Niedawno zapisałam się na newsletter do CoCzytac.pl - kapitalnej wyszukiwarki książek, które warto poczytać. Dostaję regularnie maile z wybranych dziedzin z tym co ostatnio najciekawsze i gdzie to najtaniej kupić. Podaje link: http://www.coczytac.pl/

nina_ky

Post autor: nina_ky » 23 mar 2014 11:31

To coś na zasadzie "Lubimy czytać"?

hera11

Post autor: hera11 » 14 kwie 2014 12:02

@gasiorek, dzięki za link, w wolnej chwili na pewno skorzystam:) Też uwielbiam czytać i staram się zaszczepić miłość do czytania w najmłodszych członkach mojej rodziny;) Póki co nie mogę narzekać, bo dzieci chętnie sięgają po książki.

NoemiSui

Post autor: NoemiSui » 18 wrz 2014 13:03

maria.bit pisze:Czego to ludzie nie wymyślą:) Bardzo podobają mi się takie wydawnictwa z inwencją. Może rzeczywiście nie wszystkie książeczki są godne uwagi, ale niektóre na pewno warto kupić swojemu dziecku. Mam wrażenie, że tego typu oferty z roku na rok są coraz bardziej urozmaicone.
No dokładnie, ja osobiście rzadko coś czytam, ale jak pojawia się coś innego niż te wszystkie pisane często na jedno kopyto książki to chętnie przystępuje do akcji :-) Teraz czekam na książkę Endgame - wydanie ma być w kilku krajach w tym samym momencie w październiku książka ma być podpowiedzią jak rozwiązywać łamigłówki - zobaczcie sobie zwiastun

nie ukrywam, że zwycięzca może wygrać jakieś pieniądze. Bardzo ciekawa inicjatywa, która do mnie jak najbardziej przemawia.

Koraa

Post autor: Koraa » 05 paź 2017 17:50

Myślę, że jest to dość ciekawy pomysł jednak przy takim biznesie trzeba znaleźć na prawdę wiele fajnych firm, które sprawią że książki będą na mega wysokim poziomie. Uważam, że jedną z takich firm jest ta http://aligator.pl/oferta/falcowanie.html . Jeżeli będziesz chciała taki biznes otworzyć to koniecznie zajrzyj sobie do ich oferty bo zajmują się między innymi oprawą książek. Firma ma pozytywne opinie więc warto się z nią zapoznać :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jak to robią inni...”