Jak otworzyć dobrze prosperujący biznes

…przykłady ciekawych mamobiznesów z Polski z zagranicy.
Bandzia

Re: Jak otworzyć dobrze prosperujący biznes

Postautor: Bandzia » 19 lis 2015 20:23

No właśnie, najważniejszy jest pomysł. Ja się zastanawiam nad otwarciem ekomyjni. Całe wyposażenie można kupić na maszynyparowe.com. Wzystko w jednym miejscu i w dobrych cenach. Co sądzicie, czy taka myjnia spotka się z zainteresowaniem klientów?

karolinka
Kontaktowanie:

Postautor: karolinka » 20 lis 2015 13:59

Tak na prawdę każdy biznes może być dobrze prosperujący jednak trzeba się do niego przyłożyć. Z głową zaplanować strategię marketingową i dobrze wykorzystać możliwości reklamy. Duże możliwości daje nam internet i warto z tego skorzystać. W pierwszej kolejności powinniśmy mieć dobrą stronę internetową i zlecić linkowanie dla stron, by poprawić pozycje w wyszukiwarce. Dzięki temu będziemy lepiej widoczni dla potencjalnych klientów a co za tym idzie zwiększymy dochody. W tych czasach reklama i dobry marketing to podstawa.

marylaa

Postautor: marylaa » 26 lis 2015 07:52

Przy biznesie chyba można sobie pozwolić na jakieś inwestycje prawda? Co powiecie na taką ofertę - skupu monet? to jest opłacalne?

mikowska

Postautor: mikowska » 16 gru 2015 02:20

Dziś konkurencja jest ogromna prawie w każdej branży, tak więc reklama to element, od którego w dużej mierze będzie zależeć powodzenie biznesu. Takie rzeczy jak pozycjonowanie, social marketing czy banery reklamowe to podstawa. Oprócz tego warto zainteresować się także marketingiem mobilny, szczególnie jeżeli chodzi o sklep internetowy. Jeżeli jesteście ciekawi skuteczności takich działań, to na serwersms.pl znajdziecie raport dotyczący komunikacji SMS.

Sazale
Kontaktowanie:

Postautor: Sazale » 17 gru 2015 14:26

Dobrze prosperujący biznes to kreatywność. Czyli na forum nie szukaj odpowiedzi, bo ktoś kto by to wymyślił, to się tym nie podzieli tylko sam otworzy. Musisz się zastanowić. Najlepiej mieć w czymś doświadczenie, bo jak nie to nauka trochę kosztuje, w sensie że za błędy płacisz na początku, ale wszystko jest do ogarnięcia.

ewelline

Postautor: ewelline » 20 gru 2015 22:59

Jeśli chodzi o sklep internetowy to jest kilka zasad by dobrze prosperował. Polecam zapoznać się z tą stronką http://abelado.com/blog/3/wirtualny-dor ... z-internet , gdzie wszystko jest ładnie opisane

Coldi

Postautor: Coldi » 28 sty 2016 20:12

Jeżeli nie wiesz jak założyć taką firmę to dużo informacji znajdziesz w tych http://cenabiznesu.pl/prowadze-biznes/jak-zalozyc-firme artykułach. Znajdziesz tam jak założyć firmę, koszty założenia działalności wszystko o prawie podatkowym dla przedsiębiorców,o prawach pracy. Myślę, że warto zajrzeć i poczytać :)

sylwia4012

Postautor: sylwia4012 » 02 lut 2016 19:51

Samo założenie firmy nie gwarantuje sukcesu, na który składa się wiele innych czynników. Tego, jak osiągać sukces można nauczyć się od profesjonalistów. W najbliższym czasie w Katowicach odbędzie się prestiżowa konferencja "Psychologia przywództwa" na które tego, jak to zrobić nauczy wybitny fachowiec Mateusz Grzesiak. Dzieki jego radom wiele znanych, cenionych przedsiębiorstw zwiększyło swoje wyniki i dalej podążą droga wytyczona przez Grzesiaka. Na grzesiakwkatowicach.pl jest krótki opis i zapowiedź konferencji dedykowanej średniej i wyższej kadrze menedżerskiej, biznesmenom, przywódcom i tym, którzy chcą coś zmienić i zrozumieć mechanizmy działania najlepszych.

agrafka13

Postautor: agrafka13 » 08 lut 2016 11:45

O nie wiedziałam o tej konferencji. Dzięki zaraz zerknę na stronę. Czytałam książkę Grzesiaka nieco mi otworzył oczy. Oglądam też jego kanał na YT. Fajnie było by się wybrać i zobaczyć na żywo. Na pewno to dużo więcej daje niż przed komputerem. Atmosfera musi być świetna.

karolinka
Kontaktowanie:

Postautor: karolinka » 08 lut 2016 14:46

Mnie jakoś takie spotkania nie przekonują. Sama prowadzę biznes, ale jestem zdania, że jak wkładamy w niego całe serce, dbamy o budowanie dobrej marki to to na pewno nam przełoży się na sprzedaż. Ale trzeba na prawdę się postarać i dbać o każdy szczegół.

Wróć do „Jak to robią inni...”