Internetowy Sklep z Bielizną

…przykłady ciekawych mamobiznesów z Polski z zagranicy.
sklepyzbielizna.pl

Internetowy Sklep z Bielizną

Post autor: sklepyzbielizna.pl » 27 cze 2011 21:56

Masz tyle rzeczy na głowie, zajmujesz się dziećmi, a domowe obowiązki absorbuje całą Twoją uwagę. Nie masz czasu i możliwości na podjęcie pracy, a może pieniądze z urlopu wychowawczego nie są wystarczające. Niepokoi Cię trochę sytuacja finansowa i przydałoby się podreperować domowy budżet.
Nasza sieć pomoże Ci w tym przedsięwzięciu. Możesz prowadzić swój sklep internetowy i zarabiać, sprzedając bieliznę. Takie rozwiązanie daje Ci wolną rękę i swobodę działania. Nie musisz ruszać się z domu i pozostawiać swoich dzieci bez opieki. Nie tracąc kontaktu ze swoimi pociechami, możesz jednocześnie w ciekawy sposób realizować się zawodowo.
Nie wymagamy od Ciebie żadnych inwestycji, jedyne czego potrzebujesz to komputer z internetem. Oczywiście przyda się także telefon do kontaktów z klientami. Pomyśl, cały dzień przebywasz ze swoimi maluchami, wszyscy znajomi w pracy, czy nie miło będzie porozmawiać z kimś dorosłym. Telefoniczna obsługa klientów oderwie Cię na chwilę od domowej rzeczywistości, a przy okazji przyniesie Ci satysfakcję i pieniądze. Wykorzystaj pokłady energii drzemiące w Tobie i poczuj spełnienie nie tylko w życiu prywatnym.

Zgodnie z artykułem "Na ile wycenić pracę kobiety w domu?" w portalu Wirtualna Polska, szacunkowa wycena kobiety opiekującej się domem i dziećmi to 2000 zł miesięcznie. Jak obliczyła Fundacja MaMa, kobieta zajmująca się domem i dziećmi w ciągu dnia wykonuje ok. 200 różnych czynności.
Podczas sejmowej konferencji Fundacji MaMa, jej prezes Sylwia Chutnik, podkreśliła fakt, iż praca domowa kobiet jest niedoceniana i deprecjonowana, często także przez nie same. Fundacja chciałaby, aby pracę na rzecz domu i rodziny, opiekowanie się dziećmi lub osobami starszymi uznać za dobro publiczne i wartość społeczną. Fundacja MaMa postuluje, by kobiety pracujące w domu miały zabezpieczenie emerytalne, ubezpieczenie zdrowotne.

Zgadzamy się w pełni z zawartymi postulatami, mamy jednak świadomość, że otaczająca rzeczywistość nie zmienia się tak szybko. Dołączając do naszej sieci, możesz już dziś zadbać o finanse swoje i swojej rodziny.

Awatar użytkownika
jagodka
Kontakt:

Re: Internetowy Sklep z Bielizną

Post autor: jagodka » 17 wrz 2013 11:37

Moja koleżanka właśnie zainwestował w taki sklep u siebie w mieście, znalazła w sieci gotowe spółki na sprzedaż i skorzystała z oferty. Teraz po kilku miesiącach stwierdza że był to bardzo dobry pomysł, sprzedaż idzie bardzo dobrze. Sama zastanawiam się nad taki rozwiązaniem, może już czas na własną działalność.

Dadjeman
Kontakt:

Post autor: Dadjeman » 31 paź 2013 18:28

W sumie fajny pomysł z tymi spółkami, też myślę nad własnym biznesem, cieszę się ze dokopałam się do takiego tematu.

Machito

Post autor: Machito » 03 gru 2013 23:40

Ja cały czas szukam pomysłu na biznes. Sklep internetowy to nie taka prosta sprawa teraz. Kilka lat temu było dużo prościej.

Awatar użytkownika
Domika

Post autor: Domika » 10 gru 2013 15:33

Ja podobnie jak Machito cały czas szukam pomysłu na biznes... Bardzo dużo myślałam o sklepie internetowym, ale jeszcze się zastanawiam...

Awatar użytkownika
ulaNaturica

Post autor: ulaNaturica » 18 sty 2014 23:17

hmm
dziewczyny to łatwiejsze niż wam się wydaje .
Jeśli chodzi o samo założenie sklepu internetowego - nie mówie o firmie to jest luzik. Aktualnie jest sporo firm które udostępnia gotowe oprogramowanie pod sklepy - i w tym momencie informatyka i wszystkie tematy z tym związane macie z góowy. Koszt - 100 - 150 zł miesięcznie
Czyli tez do przeżycia.
A pomysł :) Sprzedawajcie to co inni :) Skoro oni mogą to czemu nie wy :D Oczywiście dobrze jest jak chociaz trochę się tym interesujecie ;) łatwiej wtedy siedzieć po nockach:)

autokielce

Post autor: autokielce » 20 sty 2014 09:56

Dokładnie, myślę że nawet 150 zł to duży koszt. Bez problemu znajdziemy odpowiednią firmę w cenie do 500 złotych rocznie :).
Polecam bo sama korzystam.

lakseosxTt5

Post autor: lakseosxTt5 » 01 lut 2014 17:53

A co to za magiczne firmy? ;)

madziarak

Post autor: madziarak » 17 lut 2014 20:24

A propos tematu. Sklep z bielizną to dość dobry pomysł, tylko jest spora konkurencja na tym rynku. Wiele firm ma już mocną pozycję, cieszy się zaufaniem stałych klientów. Trzeba by było na starcie zapewnić potencjalnym klientom bardzo atrakcyjne promocje.

Sanczeska

Post autor: Sanczeska » 17 lut 2014 22:34

pomysł nawet bardzo fajny, odpowiednia reklama i można działać. Przemyśle też dobrze wysyłke, moja znajoma korzysta z usług Allekurier, to bardzo fajna platforma dzięki której przesyłki są ralizowane naprawdę szybko. Wcześniej bawiła się w usługi poczty polskiej i klienci narzekali że musza długo czekac na przesyłke.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jak to robią inni...”