Firma sprzątająca

…przykłady ciekawych mamobiznesów z Polski z zagranicy.
Inatka93

Re: Firma sprzątająca

Post autor: Inatka93 » 16 gru 2017 12:41

To prawda, ale też jest jeden aspekt, o którym nie wspomniałeś - wygoda. Po co mam na przykład tracić pracowników na rzecz sprzątania magazynu, jeśli mogą zrobić to inni, a ja "wykorzystam" pracownika na innym dziale, albo dam mu wolne. Kolejna sprawa jest taka, że pracownicy na ogół nie lubią sprzątać miejsc, w których pracują. Część pewnie sądzi, że uwłacza to ich godności i tak dalej.. Dlatego istnieją takie firmy, które zajmują się sprzątaniem nawet maszyn. Ja tam nie mam nic przeciwko.

bella91

Post autor: bella91 » 01 sty 2018 13:31

Ja ostatnio szukałam firmy sprzątającej do biura i trafiłam na aristocleaning.pl Wiele firm korzysta z ich usług i cieszą się bardzo pozytywną opinią. Z tego co widziałam ich oferta jest mocno rozbudowana.
Może zgłoś sie do nich? Warto mieć firmę sprzątającą w biurze. My kiedyś zatrudnialiśmy starszą panią ale niestety nie dawała rady ze wszystkim.

ewelina546

Post autor: ewelina546 » 13 lut 2018 22:07

Profesjonalne środki czystości kupisz u nich http://lineatrade.net/ . bardzo szeroki asortyment i dodatkowo można też kupić cały sprzęt u wyposażenie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jak to robią inni...”