Do dłużnika - po ludzku

…przykłady ciekawych mamobiznesów z Polski z zagranicy.
kubiaczka

Re: Do dłużnika - po ludzku

Post autor: kubiaczka » 16 sty 2017 22:50

To biuro detektywistyczne ze śląska bia.com.pl pomaga w odzyskaniu długu. Są szybcy i co najważniejsze skuteczni. Myślę, że taka forma jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Znam ich, ponieważ bardzo pomogli mojej siostrze, a wydawało się, że nic już nie odzyska. Dłużnik przepadł jak kamień w wodę, ale na szczęście dzięki nim ma pieniądze z powrotem.

JuloRyba

Post autor: JuloRyba » 07 lut 2017 16:15

Karina37 pisze:Czy można jakoś po ludzku odzyskać dług?
Czy od razu bawić się w sądy?
To zalezy tylko i wyłącznie od tego z kim masz do czynienia po drugiej stronie. ja też miała kiedyś "po ludzku" podejście. Rok się prosiłam grzecznie, przypominałam, w końcu i tak całego długu nie odzyskałam, ale machnęłam ręką by nie musieć już się z tą osobą kontaktować. Teraz chyba odczekałabym np. kwartał i poprosiła prawnika o wsparcie, zamiast wykazywać się dobrą wolą.

pracowita

Post autor: pracowita » 16 lut 2017 08:43

Jak ktoś jest uczciwy to zapłaci, jak dłużnik to świnia to i tak nie odzyskamy grosza. Może przecież gdzieś wyjechać, gdzie go nikt nie znajdzie, nawet do Amazonii.

Czoszanier

Post autor: Czoszanier » 16 lut 2017 11:40

Ja się zgadzam z tym, że wszystko zależy od sytuacji. Czasem ludzie sobie nie radzą z życiem, ale wystarczy im pomóc, coś podpowiedzieć. Wiem co mówię, bo moja siostra miała problemy z zadłużeniem i w ogóle nie radziła sobie z finansami. Starałem się jej pomóc finansowo, ale dopiero jak zacząłem jej pokazywać jakieś blogi finansowe albo poradniki to jakoś się zebrała w sobie i zorganizowała się, sama spłaciła długi i nauczyła się oszczędzać.

biedroska

Post autor: biedroska » 13 mar 2017 20:27

kubiaczka pisze:To biuro detektywistyczne ze śląska bia.com.pl pomaga w odzyskaniu długu. Są szybcy i co najważniejsze skuteczni. Myślę, że taka forma jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Znam ich, ponieważ bardzo pomogli mojej siostrze, a wydawało się, że nic już nie odzyska. Dłużnik przepadł jak kamień w wodę, ale na szczęście dzięki nim ma pieniądze z powrotem.
Moja znajoma miała bardzo podobną sytuację, niestety teraz byśmy też to rozwiązali przez biuro detektywistyczne, może nawet Business Intelligence Agency skoro tobie pomogli jednak nam nie udało się sprawy rozwiązać samodzielnie i pieniądze jej przepadły..

Roberto

Post autor: Roberto » 15 kwie 2017 08:41

Czasami po ludzku już nie idzie i trzeba wspomóc się specjalistami w odzyskaniu długów.

ewelline

Post autor: ewelline » 09 wrz 2017 10:48

Czasami nie da się dogadać z dłużnikiem i trzeba złożyć pozew o zapłatę. W każdym razie takie kwestie najlepiej omawiać z adwokatem, który doradzi co w takiej sytuacji robić

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jak to robią inni...”